Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha pasim?

Figyelt kérdés

Multkor voltunk egy buliban a barátaimmal, de őket felkertek táncolni emgem meg nem. Aztán én ezt meguntem és odamentem egy srachoz hogy táncoljunk, nem volt ellene.

Nem vagyok csúnya, szóval az nem lehet baj, viszont alkoholt sem iszom amiért cikeztek már, de nem érdekel, nekem az nem jön be, max nagyon ritkán, és akkor sem a sör meg a Jägermeister, hanem a pálinka.

Nem.tudom mi lehet a baj, mert elég nyitott vagyok az új dolgokra, meg egész jól is táncolok.


16L



2014. márc. 19. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

lesz pasid hidd el!:)


17/f

2014. márc. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem alkoholizálsz az csak jó pont lehet. És biztos lesz barátod, elvégre nem vagy bátortalan, oda mertél menni kezdeményezni.
2014. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hat kislanyom szallj le a foldre, nezz szemben a tenyekkel h csunya vagy mint a halal es ez csak mese h lesz pasid. Ha annyira szep lennel akk mar reg lenne ,es nem lennel nocsi a discokban... Ennyi.
2014. márc. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!