Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm minden áron be akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm minden áron be akar mutatni az egyik haverjának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már hetek óta nyaggat ezzel, hogy jóban van egy fiú osztálytársával, haverok és szeretné, hogy én is megismerjem. De miért? Totál nem érdekel egy másik srác. Mit csináljak vele? Kb köszönünk egymásnak és annyi lesz számomra a dolog.

Csak ezért le akar rángatni Szegedre. (100km)

Mi ebben a logika? Mi közöm van nekem a barátjához? Én se akartam mindenáron bemutatni a legjobb haveromnak.

Barátnőmmel 2 km-re lakunk egymástól, csak ő szegedre jár egyetemre. Elvárná, hogy csak ezért szánjak rá egy hétvégét, hogy lemenjünk. Miért akarhatja minden áron bemutatni? 1 hónapja mondtam neki, hogy bocs de engem marhára nem érdekel a haverod. Azt hittem megértette. Aztán ma megint előhozta.

5 hónapja járunk.

22F


2014. márc. 20. 09:41
1 2
 11/14 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, nincs teljesen igazad, ez nem besültség kérdése, sokkal inkább személyiség, jellem kérdése. Te más típus vagy így nem érted meg őt, ő meg nem ért téged, ennyi.
2014. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a helyreigazítást. Nekem van néhány nagyon jó haverom. Nem érzem szükségét, hogy legyen még egy olyan ember akivel találkozok de úgyse leszünk nagyon jóban, mert 100km-re van tőlem.
2014. márc. 24. 14:47
 13/14 anonim ***** válasza:

OK, te nem érzed szükségét.

De a barátnőd igen, ráadásul tök érthető okokból.


Akkor miért húzod az orrod emiatt?


Szerintem akkor is meg kellene tenned a kedvéért, ha Te magad nem tartod fontosnak.

2014. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megteszem, mert addig úgyse hagy békén. Legfeljebb majd megnézzük a várost közben.
2014. márc. 24. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!