Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért kellenek inkább könnyen megkapható nők mint a tisztességes nők egy komoly párkapcsolatra is?

Figyelt kérdés
Én hiába vagyok tisztességes még se kellek senkinek, azok pedig akik mindenkivel összefekszenek, azok utá pedig úgy futnak a férfiak mint egy pincsi.
2014. márc. 21. 11:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
eleve nem úgy fogom fel, hogy odaadom magam, meg beadom a derekam. engem nem elvesznek, meggyőznek, kábítanak. eldöntöm, mit szeretnék, és utólag örülök neki, ha jól döntöttem.
2014. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te pedig valószínűleg akinek kellenél sem veszed észre.Ha tudnád mennyi szingli normális srác van,az én környezetemben a nagy részük ilyen.Jó persze kívülről egyik sem Brad Pitt,de van eszük,értelmesek,és foglalkoznának veled.
2014. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szép vagy? mert ha nem vagy az akkor hiába vagy tisztességes, mert arra nem áll fel! ráadásul ha még fapi*na is vagy akkor pláne...

komolyra fordítva a szót a könnyen kapható lányok leginkább kangörcsre jók, nem többre!

2014. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hiába utánuk rohanunk, de csak szexre kellenek ők, nem sokra tartjuk őket. Aki belsőleg is értékes, azt tiszteljük.:D És ilyen barátnőt keresünk. Előbbit azokra értem, akiket bármikor meg lehet dugni egy buliban.
2014. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kolosszus22 ***** válasza:
60%

4-es, 5-ös válaszoló mondta meg a tutit! Egy nő nem attól lesz nő, hogy kínlódás vele eljutni a szexig, sőt ez egyáltalán nem nőies, inkább egy szűz tinilány viselkedik így. Egy nőben is meg kell legyen a szenvedély, a tűz, a vágya a szexualitás iránt és a kedvelt időtöltése közé kell tartoznia és nem nyűgként kell megélnie! Nekem az a "nő" aki hónapokig kéreti magát nem arról árulkodik, hogy párkapcsolatra való, mert az jönne le, hogy neki nem fontos a szex és én nem akarok olyan nővel együtt lenni akinek nem fontos. A kur*válkodós, mindenkivel összefekszem kategória nem egyenlő a szexualitását, vágyait bátran felvállalni tudó igazi nővel! Ne csak feketén - fehéren gondolkodj kérdező!

26F

2014. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez két külön álló kérdés, mint sem EGY egész!


Miért kellenek nekik a könnyen megkapható?

- gyorsabban kapnak sex et.

- nincs önbizalmuk egy nagyobb prédához

- nem tudják hogyan kell megszerezni egy nőt

- Nem tudják mi az hogy tisztesség, és az miért ér többet mint az akit részegen szednek össze egy buliban, vagy az utcán.


Még sem kellesz senkinek....

Ez baromság. Annak nem kellesz aki csak a könnyű prédára hajt, aki képtelen beletenni valamit egy kapcsolatba, akinek fingja sincs hogy kell udvarolni, vagy annak aki NEM tisztességes.


Megfordítva a dolgot, akivel te eddig találkoztál az tisztességtelen volt. Én még házasod!nék! is azzal, aki valójában tisztességes, és ezt számon is kéri.


Szóval akinek eddig nem kellettél az mind divat majom, aki mutogatós lányt keresett, mint sem IGAZI EMBERT, NŐT.

2014. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kolosszus22 mindent elmondott. köszönöm!
2014. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
45%
38 éve vagyok házas, vagyis nős.Hónapokig udvaroltam a páromnak mire ágyba bujtunk. És azonnal besikerült a lányom. A nejem azóta is tisztességesen kéreti magát, mindent elvár és semmit sem viszonoz. Többször volt már kalandom, és még soha sem volt bűntudatom. Ha Ő még mindig ennyire tisztességes, persze hogy tetszenek a rám mosolygó NŐK.
2015. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
tisztességes nő ez egy paradoxon!
2015. febr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!