Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek így még lehet...

Szerintetek így még lehet esélyem komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Még sosem volt párkapcsolatom és már elmúltam 23 éves, teljesen magam alatt vagyok hónapok óta, eddig kitöltöttem az időmet, de most kb úgy érzem, kezd megbolondítani ez az érzés, hogy kb senkinek sem kellek, ill. inkább hogy nem vesz észre senki. Ha valamire szükségük van az embereknek megtalálnak, de amúgy kb senki sem keres. Én nem érezném hogy a külsőmmel bármi probléma lenne, és amúgy is jólelkű embernek gondolnám magam, mindig segítek az embereknek. Nem tudom mi lehet velem a baj.:(
2013. júl. 12. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez hogy mindig másoknak segítesz egy lelki lábtörlő vagy most egy kicsikét inkább törődj saját magaddal hogy neked is jó legyen.
2013. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én míg fiatalabb koromban bunkó paraszt voltam (meg is jegyezték gyakran) elég jól tudtam válogatni a csajok közül, mert érdekeltem őket. Most így felnőtt fejjel megjavultam és normális lettem, már nem is kellek a kutyának se.


Úgyhogy azt javaslom, hogy palástolt a jófiú voltodat.

2013. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok.
2013. júl. 12. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mozdulj ki és tádám!
2013. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször is dobd fel magad!! Fiatal, gyönyörű nő vagy, tele energiával, előtted az élet! Utazz, kirándulj, láss világot, ismerkedj meg emberekkel, kultúrákkal, vagy csak tedd azt ami boldoggá tesz. Menj el egy fürdőbe, egy masszázsra, kényeztesd magad, amíg jól esik. Ha feltöltődsz, sugárzol és hidd el nincs szexibb egy magabiztos nőnél! ;) Menj társaságba, ne zárkózz be, mert az az ami a lehető legrosszabb. Nem vagy elkésve még semmivel sem, de most már neked kell lépni. :) Ne félj kinyilni, és ha van valaki a láthatáron csak bátran! Nem létezik hogy ezek után senki se figyeljen fel rád! :)

Sok sikert! Csal pozitívan!

2013. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és privátban, ha küldesz egy képet, akkor tudok egy objektív véleményt formálni a külsődről.
2013. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég volt ennyit írni, hogy lány vagy. Kizártnak tartom, hogy egy lány ne találjon legalább egy fiút, aki csapná neki a szelet.
2013. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!