Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek baja van a jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek baja van a jelenlegi munkámmal, és állandóan beszólogat, megaláz mások előtt?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy pár éve megcsináltam a személy-vagyonőr tanfolyamot, és abban dolgoztam/dolgozok. Bár jelenleg recepciós vagyok egy irodaházban. Korábban elvégeztem a Nyíregyházi Főiskolán egy alap üzleti képzést, bár igaz, hogy abban nem tudok jelenleg elhelyezkedni. Most a beosztásom miatt lehetőségem van tanulni munka mellett. Folytatni szeretném a fősulit. DE barátnőm állandóan azzal aláz, hogy egy senkiházi biztonsági őr lettem, ennyire vittem csak. Holott már párszor elmagyaráztam neki miket tervezek, és hogy most csak erre van lehetőségem. De nem érti meg, állandóan beszólogat, főleg társaságban, vagy barátok előtt. Hogy csak ennyire vitted stb..stb..és ez nagyon zavar.

Egyébként ő cukrásznak tanul.

F26 L20


2014. márc. 21. 16:11
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Keressen magának akkor egy gazdag pasit, biztos megfogja becsülni...nincs tisztában semmivel, apuci pici kislánya, aki úgy szeretne élni mint amit lát a tvben a valóságsókban...
2014. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A.R. ***** válasza:
100%
Ő meg sütheti a b4zi süteményeit meg izzadhat a sütő mellett és mehet haza büdösen. Oltsad csak.
2014. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj haver,a barátnőd egy iszonyat patkány.

Mondom ezt úgy,hogy én is karrierista meg ambíciózus vagyok,de egyik haveromat se csesztetném amiatt,hogy nem keres jól vagy csak gyakornok.

Ez undorító.

Dobd ki a csajt.

2014. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ha még nem küldted el a 3,15csába, akkor annyit tudok mondani hogy : PAPUCS!!!!!!
2014. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem különb ő sem a cukrász szakmájával,amivel aztán majd megszakadhat a munkában ,hasonló fizetésért mint a biztonsági őrök,amit például ezért is végeztem el.

Nincs kedvem fáradni egész nap,napi min.10 órákat kötelességből,ahhoz képest kevés pénzért,amit aztán idő sincs élvezni(a cukrász az ilyen).Inkább kevesebb pénz,nyugalom legyen a munkában.Nem szeretnék idegbeteg lenni.

2014. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%
senkiházi tortaszobrász beszólogat?
2014. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem is el szokott picit szomorítani, amikor életerős fiatalember ücsörög egy kapcsoló előtt és csupán azt nyomkodja, ingerszegény környezetben...

Viszont nem ítélem el, mert pl én erre teljesen alkalmatlan lennék.. és ez is egy becsületes munka.. a mai világban pedig pár sajnos nem azt nézed mit tudnál csinálni,mit élveznél, mi az álom munka, mert a csekk nem várja meg, amíg megtalálod.. :(

A Te esetedben pedig külön becsülendő, hogy tanulsz és vannak ambícióid! Így tovább, ne add fel!

Engem csak azok a haverok idegesítenek biztonsági őrként, akik panaszkodnak, hogy milyen sz@r az életük, nincs soha pénzük, nem jutnak előre - ja, és nekem milyen könnyű..

Viszont azt látom, hogy neki ennyi jövőkép elég is, nem is AKAR változtatni. Te akarsz. Becsülendő példa!

B.nőd pedig a legkomolyabban mondom, menjen a búsba.. egy kapcsolatban a legfontosabb a tisztelet, Ő azt sem tudja mi az... csak az életedet fogja enni... lépj tovább!

Nem egy párt ismerek, ahol VALÓBAN van különbség.. biztonsági őr, diplomás barátnő, és soha nem téma az ilyesmi, mert szeretik és tisztelik egymást.

2014. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!