Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kis mellű lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellű lányok miért nem tudnak nekünk, férfiaknak hinni, hogy sokkal esztétikusabban, bájosabban, elbűvölőbben néznek ki így, mintha hatalmas tőgyeik lennének?

Figyelt kérdés
(A kérdés mögött semmi hátsó szándék nem lapul a nagy mellű lányok ellen, ez csupán a kis mellű lányok bizalmatlanságára vonatkozik.)
2014. márc. 21. 17:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
11: Pedig a férfiak ízlése is nagy szórást mutat.
2014. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Itt van még néhány kép, ezek is kicsi mellecskék, mégis letapizni valóak. :)


[link]

[link]

[link]

2014. márc. 21. 17:35
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Alapíts pártot aztán irány a választások.
2014. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenkinek más tetszik. Nekem semmi bajom a kis mellű hölgyekkel, illetve a nagy mellűekkel sem. Viszont ha a kettő közül kellene választanom, a dúskeblűre szavaznék, meg is mondom miért. Pont ma utaztam hazafelé egyetemről és a vonaton leült mellém egy 30-35 körüli hölgy. Sima póló volt rajta, de olyan szép, nagy mellei voltak, és hozzá karcsú derék, jó alak, pedig nem volt cicababásan felöltözve, valami bársonynadrág és túrabakancs volt rajta, de én ma jöttem rá, hogy belőlem a dúskeblű hölgyek olyan vonzalmat váltanak ki, hogy csuda. Míg a kismellűek nem. Hazaértem egyből ki kellett vernem. Szóval most csak magamról beszéltem, én így vagyok bekötve, nekem a dúskebel jön be jobban. 24/F
2014. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nálam én ilyenekről beszélek:


[link]


[link]


De mondom, mindenkinek más az ízlése. 24/F

2014. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25: Milyen szőrös Szalma kisasszony karja.
2014. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
jól esett ez a kérdés:)
2014. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!