Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat ha depressziós lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos depressziós vagyok, és gyógyszert is kell rá szednem. Emiatt hagyott el a barátnőm. Ezt elég nehezen tudom feldolgozni. Tényleg olyan borzasztó ha valaki antidepresszánst szed? Tulajdonképpen mentális betegség, ez esetleg megbélyegző lehet.
2009. dec. 16. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Vagy volt/van ott valami más baj is, vagy soha nem is szeretett
2009. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

azért nem lehet haragudni valakire, mert nem tud vállalni vmilyen betegséget, vagy állapotot

most legyen egy életre boldogtalan melletted? az se jó

2009. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem hagynám el, ezért, hanem inkább segítenék neki túllépni ezen, hisz ha én lennék depressziós én is ezt várnám el a páromtól. 27L
2009. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

depreszió és depresszió között külöbség van!

Neked milyen tüneteid vannak?

2009. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
A depresszió annak a jele, hogy elnyomás alatt vagy, és erről még csak nem is tudsz beszélni. Szedhetsz rá akármit, de amíg nem szünteted meg a bajt, ami miatt kialakult a helyzet, addig nem fog megoldódni a dolog. Valamit tenned kell, ahhoz, hogy kijuss, a körülményeket meg kell változtatnod úgy, hogy ne szenvedj. Egyébként meg érthető, hogy otthagyott a csajod. Bármennyire is furcsa, de elsősorban te vagy felelős azért, hogy milyen a hangulatod. Sajnálom, ha nehéz helyzetbe kerültél, de neked kell kimászni belőle. Ezt nyílván ő is tudta valahol belül és azt is látta, hogy te inkább depressziós maradsz, ahelyett, hogy cselekednél. Igazából nem maradt választása sztem.
2009. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha szed rá gyógyszert, jár orvoshoz, tehát tenni akar azért, hogy meggyógyuljon, akkor nem hagynám el.



Ha belesz*rna és azt mondaná, fogadjam el így, akkor elhagynám. Főleg, ha nem érdekelné, hogy nem vagyok boldog mellette.

2009. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy emiatt hagyott el a barátnőd,mondta?:o
2009. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy! Csak AZÉRT nem. Inkább megpróbálnék valahogy segíteni. De, ha más a gond?
2009. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Eszembe nem jutna elhagyni.Aki ilyenre képes,az vagy egy erkölcsi nulla,vagy sose szeretett igazán (akármelyik is az igaz,mindkettő arra ad okot,hogy ne bánkódj miatta :)) Gyógyulást!
2009. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából önmagában ez nem indok, hogy elhagyjon az tény. De ha már több hónapja depressziós vagy, ő meg beleun, akkor érthető.
2009. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!