Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért monjda mindenki ezt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Össze fogok költözni a barátommal. Miért mondja mindenki azt hogy ezzel elrontom az életem? Csak több dolgom lesz meg minden, de ha megcsinálom, akkor nem lesz semmi gond. Nem?
2009. dec. 16. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
elírtam : mondja
2009. dec. 16. 15:05
 2/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak a párod miatt és nem az elkötelezettség miatt mondják? Esetleg nem nézik jó szemmel a kapcsolatot? 24 éves vagyok,a párommal 4 éve vagyunk együtt, a megismerkedésünk után 3 héttel összeköltöztünk. Tény, hogy ha összeköltözöl valakivel, akkor alkalmazkodni kell, nem csak magadra kell figyelni, de nem bántam meg az összeköltözést.
2009. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

29 hónapja vagyunk együtt, kb 1 hónap után összeköltöztünk. Azóta sem bántam meg, több a dolgom, már nem csak magamra kell gondolnom, hanem az elős helyen Ő van. Háztartás, programok.. az ember mikor együtt lakik sokkal több minden éri a másik által, és igaz az, hogy lakva ismeri meg a másikat. jó dolog, ha érett vagy rá, de el is lehet könnyedén rontani.

28F

2009. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem miatta mondják, mert mások is mondták már, akik nem ismerik őt.
2009. dec. 16. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

sok olyan párt láttam aki 19-20 évesen összeköltözött...

ma már külön van mindegyik

2009. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki mindenki?
2009. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első válaszadó vagyok... Nem értek egyet azzal, hogy aki 20 évesen összeköltözik valakivel, annak úgyis szakítás lesz a vége. Én is 20 éves voltam mikor a párommal összeköltöztünk, és már 4 éve működik, közben megkérte a kezemet is. Szóval szerintem, ha úgy érzed, hogy szereted, jól kijöttök egymással, akkor költözzetek össze. Ha nem működik, akkor még mindig összepakolhatod a cuccaidat és haza költözhetsz.
2009. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!