Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele, se nélküle. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon hamar jöttünk össze, én csak akkor töltöttem be a 15-öt, ő meg 16 éves volt. Most ő lassan 19, én meg 17 éves vagyok. Úgy érzem, hogy már elmúlt a szerelem, de egyszerűen nem tudok meglenni anélkül, hogy beszéljünk, hogy megöleljen meg ilyenek. De amikor ott vagyunk náluk és csókolózunk, akkor egy idő után megunom. Viszont valamikor meg majd megőrülök azért, hogy szeretkezhessek vele. Az a gáz, hogy osztálytársak vagyunk, tehát mindennap látni fogom őt még 2(!!!) évig. Ő még folytatni szeretné ezt az egészet, de én meg nem tudom. Mert testileg azért vonzódom hozzá, tehát néha jólesne, ha csókolóznánk meg ilyenek. Viszont ha most megint ki lenne mondva, hogy mi járunk, az annyira nyomasztana. Azt is észtevettem, hogy sokkal jobban érzem magam, ha nem vele beszélek. Hanem akárki mással az osztályban. Kicsit belefáradtam már ebbe az egészbe. Nem tudom, mit tegyek.
2014. márc. 22. 11:39
 1/2 anonim válasza:
Hogy vagytok osztálytársak?
2014. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ő előtte megbukott egy másik gimibe ( de nem hülye, csak nagyon rosszul érezte ott magát, ezért nem tanult) és aztán átjött az én sulimba.
2014. márc. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!