Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni rajta! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni rajta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hónapja lett vége a 2 éves kapcsolatomnak. Csúnya szakítás volt, előtte fél éven keresztül szinte csak veszekedtünk, de szerettük egymást. Részéről az utolsó hónapban múlt el az érzelem, részemről nem tudom.. Talán még van.


Azóta ismerkedem, de mindegyikük annyira gyökér.. Az exhez képest nagy nullák. Rengeteg srácot megismertem, randiztunk, és egy sem fogott meg igazán.

Most van valaki, de nem is jön be, okoskodó, mindent túlbonyolít.. Vele randizgatok, hátha jobb lesz, de nem :(


Néha úgy érzem, nagyon szeretnék valakit, máskor meg hogy exen kívül senki mást, inkább egyedül maradok..


2014. márc. 22. 15:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Amúgy már egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot.


Ez is felfoghatatlan, hogy pár hónappal ezelőtt a mindent jelentettük egymásnak, most meg... :(


(volt már pár szakításom, mindegyiken könnyen túlléptem)

2014. márc. 22. 15:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj is egyedül,ha majd érzed hogy más is van olyan jó mint ő volt akkor csapj bele a lecsóba.
2014. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az eszemmel tudom, hogy nem akarok olyan jót, mert féltékeny lennék... Most rosszabbat keresek, de hát az érintésétől is undorodom :S
2014. márc. 22. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Most lépted át a "nők bonyolultak" határt,férfiként én nem tehetek itt semmit,beszélj nőkkel,ti egy nyelvet beszéltek.

:D

2014. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj még időt magadnak, élvezd ki a szabadságot, és, ha majd igazán megtetszik valaki, azzal randizz.
2014. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!