Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmerjek menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmerjek menni a találkozóra? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
van egy lány 16 éves egy éve facen elkezdtünk beszélgetni aztán kezdtem megszeretni meg ő is engem sokszor skypelünk meg telón beszélünk most találkoznánk jövőhéten először de nem tudom hogy elmerjek e menni annyi átb*szás van mostanság haverok is ezt mondják meg mindenki de beszéltem már három uncsitesójával meg barátnőjével is.én bízok benne hogy nem kamu de nem tudom azért csak parázok szerintetek?volt már valaki hasonló helyzetben mi lett belőle?köszi előre
2014. márc. 22. 20:21
 1/7 LePeDő ***** válasza:
100%
Ugyanmár, mit veszíthetsz? Hogy fiú létedre milyen kis beszari vagy h ennyit nem tudsz megtenni parázás nélkül... -.-
2014. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el és találkozz vele. Még mindig jobb, mint az, ha azt hiszed, hogy kamu, emiatt nem mész el, és így szalasztod el életed nőjét. :D YOLO! Nincs veszteni valód! :)
2014. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el nyugodtan, nincs veszíteni valód. Legalább nem marad ott köztetek az a bizonyos "ha".

Ha már egy éve beszélgettek, skypoltok, nem is értem miért kételkedsz ennyire. Persze mindig ott van a pakliban, hogy nem volt őszinte, de komolyan, te hogy érzed? Ugyan már. Aki nem mer az nem nyer. Én is így ismertem meg a párom, mi is csak évek után tudtunk találkozni, de addigra már meg sem fordult a fejemben hogy szórakozik, vagy kamu az egész. Egy "poénba" senki nem fektet éveket...

Menj el, ott majd eldől minden. :)

2014. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett? :)
2014. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmentem összetalálkoztunk nagyon jól megértettük egymást egyszerűen minden tökéletes volt azóta egy pár vagyunk! :)
2014. ápr. 8. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah szuper! :) Gratulálok!
2014. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D Látod, legyél vállalkozó szellemű! ;)
2014. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!