Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó lesz karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó lesz karácsonyra?

Figyelt kérdés
Még csak négy hónaposak vagyunk de egy nyakláncot vettem neki és 16 évesek vagyunk.Ez jó lesz szerintetek?
2009. dec. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem szuper lesz :) Ne aggódj!:)
2009. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet :) Ha lehetek kiváncsi,milyen nyaklánc? Mesélnél róla kicsit többet? :)
2009. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát ilyen ezüst bogyós nyaklánc :D még majd medált kell rá vennem.remélem segítettem többet nem tok róla mondani :)

am elhívtam pár lány osztálytársam hogy melyik a legszebb és így tudtam én is kiválasztani.

2009. dec. 16. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elképzelem szép lehet :) Tök jó ötlet volt,hogy egy lánnyal választattad ki,remélem tetszeni fog neki :)) Boldog Karácsonyt előre is! :))
2009. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi :) hát én is remélem hogy tetszeni fog neki.

Neked is Boldog Karácsonyt előre is :)

2009. dec. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!