Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ilyen trehányak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen trehányak meg igénytelenek a mai nők?

Figyelt kérdés
És ezt nem csak a tizenévesekre értem, hanem a huzsonévesekre is. Volt már egy pár barátnőm, de komolyan, mindig nekem kell rájuk szólni, hogy mosogassanak el, töröljék le a port a szobájukban, takarítsanak ki, ne dobálják szét a ruhájukat mindnefelé, hagyjanak rendet a fürdőszobában, ne az utcai ruhában fetrengjenek az ágyon!?? Hát nem hizsem el hogy ennyire igénytelenk saját magukra meg a környezetükre, és a saját lakásomat rendben tudom tartani, akkor ők miért nem a kis szűk életterüket legalább? Bezzeg a tükör előtt órákat el tudnak tölteni. A pofám leszakad, vagy én vagyok tisztaságmániás, már nekem ciki ha szólnom kell.
2014. márc. 24. 08:17
1 2 3 4
 1/31 Noydra ***** válasza:
96%
Te találkoztál nagyon igénytelenekkel.
2014. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos lehet valami ebben a felvetésben. Nekem is hasonló véleményem van. A feleségem is nagyon rendetlen. Pedig házasság előtt nem volt ennyire. Legaálábbis jól titkolta. :-)
2014. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért csak az igénytelen nőknek kellettél. Hmm, hmm.
2014. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

azt persze mindjárt gondoltam, hogy ez itt senkire nem lesz igaz. :)

De komolyan megismerkedek egy lánnyal, randizgatunk, semmi baj vele, kívülről tip-top meg minden, látszik, hogy MAGÁVAL foglalkozik, de elmegyek hozzá, és beokádok a kupitól meg a rendetlenségtől.

2014. márc. 24. 08:24
 5/31 A kérdező kommentje:
Vagy pl. valameilyik kolléganőm szervez magához szülinapi bulit, ott vagyunk sokan, aztán arra nem képes hogy legalább akkor rendet rakjon, a ruhái szétdobálva, a tűzhelyre az ezer éves kávé rá van száradva, meg hasonlók.
2014. márc. 24. 08:26
 6/31 anonim ***** válasza:
Én a rendetlenebb fajtából vagyok, tény, de én általában lelki okokból csak egy kis részt, a bentlakásban csak a fenti agyamon van a kupi. Kint tartom a rendet.
2014. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ah, te vagy álompasim! *.*

Én sajnos ugyanez vagyok csak nőben. És sajnos nem tudom megvédeni a nemem, mert koleszos lévén is azt tapasztalom, hogy a lányok 90%-a trehánya és még a saját mocskát sem képes eltakarítani. Főleg azokba a lányokba csalódtam nagyot, akik mindig ilyen kis tip-top lányok. Órákat töltenek külsejükkel, hogy a megjelenésük jó legyen, de a fürdőszobájuk láttán elsírja magát az ember. Komolyan mondom, a fiú szobákban nincsen akkora mocsok!


Én azért sajnálom, hogy a legtöbb nőnek az igényesség csak a saját aurájáig terjed. :/

2014. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre azt kell mondanom, hogy van igazság abban, amit írsz.

Én szeretem a rendet az életemben, sőt a páromat is sikerül lassan erre rászoktatni, de a húga szobájába belépve olyat látsz, amit a legutolsó putriban (20 éves)sem....Igénytelen ilyen téren nagyon, ami a legnagyobb baj, hogy a jelenlegi párja ezt tolerálja és ő rak helyette sokszor rendet, ez milyen ciki már.

Sok igazság van abban, amit írsz sajnos, pedig szerintem a környezet is sok mindent elárul az illetőről.

2014. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 kolosszus22 ***** válasza:

Nem ritka ez manapság sajna, a mai lányok közül már kevés aki házias, megszokták, hogy anyu mos főz, takarít helyettük, így még sok huszonéves lány is full hülye és igénytelen az otthoni környezetére.

26F

2014. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 PearlDiver ***** válasza:

Úgy látszik, nagy mázlim van a barátnőmmel, mert ő kifejezetten igényli a rendet és a tisztaságot.

Lehet, hogy valóban tendencia ez manapság, de azért vedd figyelembe, hogy vélhetően egy bizonyos társadalmi rétegbe tartozó nőkről beszélsz, nem hiszem pl. hogy egy tisztességes gazdacsalád lánya jellemzően ilyen volna, van, ahol még hagyomány a rend és tisztaság.

2014. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!