Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet belőle valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami, vagy csak a "buli" hevében? Lenn

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki már régóta bejön nekem.


Ma a nagy hó közepette, kimentünk haverokkal (10en voltunk) a töltésre egy kicsit csúszkálni. Egész végig szinte csak egymással foglalkoztunk. Egyikszer, mikor együtt csúsztunk felborultunk, és pont úgy álltunk meg, hogy én feküdtem alól, ő rajtam, és megcsókolt. Nem tulajdonítottunk neki nagy jelentőséget, felkeltünk és kész, szerintem a többiek nem is látták mi történt. Viszont az elköszönésig nagyon jól elvoltunk.


Szóval a kérdés: Mit tegyek? Ez mit jelentett a lánynak?


17/F


2009. dec. 16. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ha meg csókolt akk azt jelenti nagyon utállak büdös paraszt!

szted mit? :D

2009. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Sajnos a lányok néha úgy tesznek meg dolgokat hogy nem gondolkodnak és csak a pillanathevében cselekednek majd amikor már rájönnek nem is szeretnének semmit a fiútól addig hülyítik amíg a fiú teljesen bele nem szeret. Beszélj vele és kérdezd meg egyszerűbb mintha találgatsz. Gondolj bele 50-50% Ha megkérdezed vagy azt mondja hogy igen vagy azt hogy nem és akkor még hamar rájöttél hogy akkor ez így nem, de ha meg megse kérdezed és úgy hagyod akkro lehet életed legnagyobb hibáját követed el. Beszélj vele komolyan erről:)
2009. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andrewka ***** válasza:

B@szki!

A lányok nem szoktak csak úgy megcsókolni bárkit. ha meg igen akkor azoknak már hírük van és el kell őket kerülni.

2009. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérdezd meg! Én spec nem szoktam csak úgy lekapni akármelyik fiút, de ki tudja, h ő komolyan gondolta-e! Abból, h megkérdezed, h neki ez most mit jelentett, még nincs semmi! Aztán majd írd meg, h mit válaszolt! :) Kíváncsi vagyok rá :) :D

18/L

2009. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké :)
2009. dec. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!