Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ebből nem az jönne le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ebből nem az jönne le, hogy nem úgy szeret már, mint előtte? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Barátommal nemrég nagyon összevesztünk,szakítás szélén álltunk,de rájöttünk,hogy nem tudunk egymás nélkül lenni.

Abban a pár napban kitöröltünk minden képet, de ő azóta sem tett vissza egyet sem. Itt nem közösségi oldalra gondolok,mert az nem érdekel,de pl mindig én,vagy egy közös kép volt a háttere a telefonján, most valami tájkép.

Én meg vissza raktam a közöset mikor kibékültünk.Mikor rákérdeztem azt mondta,hogy nem törődött eddig a háttérrel. De még mindig az, pedig sokat foglalkozik a telefonjával.

Kicsit rosszul esik,hogy ez azóta nincs... örültem neki,hogy büszke rám/ránk és mintha ez már nem lenne...

mit gondoltok?18L


2014. márc. 24. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ejjj. Most tényleg nem mindegy mi a háttér?

Bár nekem mindig a szerelmem az, de valakit kevésbé törődik az ilyenekkel.

2014. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy éve vagyunk együtt és azóta mindig én vagy egy közös kép volt...mindig mondogatta is,hogy ni milyen gyönyörű lány van rajta... ez kb 2 hónapja nincs:(
2014. márc. 24. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem már x éve van barátnőm és 1x sem volt még a telefonom ő a háttér, mert a bing.com háttereit használom :)
2014. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked sosem volt,viszont én neki x ideig igen és ez hirtelen változott,aminek nem értem az okát.
2014. márc. 24. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni miért vesztetek össze. Lehet még haragszik rád a barátod.Vagy elfelejtette kicserélni a hátteret.
2014. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!