Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy ne? Első talira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy ne? Első talira azért mégsem nekem kellene menni a fiúhoz.

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy fiút, kb. egy hónapja. Még nem találkoztunk, mert távol lakunk egymástól. Mindennap beszélünk, neten, telefon, skype-on is láttuk egymást. A munkája miatt nem tud eljönni hozzám. Azt akarja, hogy én menjek hozzá. Na de első talira menjek egy fiúhoz, úgy hogy több napot együtt legyünk? Mit csináljak? Ráadásul együtt lenne jó ünnepelni a szülinapunkat, mert holnap és holnap után lesz.
2014. márc. 25. 12:56
1 2
 11/17 Költőnő? ***** válasza:

tegyél rá magas ívből. Az a lényeg h legyen 1 matrac, ahol tudsz aludni.

Helyedben felvenném a telefont és körbekérdeznék.

2014. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha jó barátnőd, biztosan megérti a helyzetet, és odaenged :) Cserébe segítesz neki, vagy nemtudom :) De több napra szerintem se menj, legrosszabb esetre keress valami olcsó szállást... Vagy menjetek mondjuk Egerbe, az kb középút :D
2014. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem több okból se menj el hozzá:


1. első randin nehogy már a lány menjen házhoz... elhiszem, hogy dolgozik a srác, de akkor is. gondolom hétvégén nem dolgozik, ugorjon le hozzád akkor.


2. sosem tudhatod, hogy neten kit ismersz meg. az is lehet, hogy egy pszichopata, kéjgyilkos, stb, te pedig szépen belesétálsz a csapdájába. első randi legyen nyílt helyen (park, kávézó), ahonnan el tudsz menekülni, ha kell. ilyenkor jön, hogy jaj de hát már régóta beszélünk, csak ismerem őt azért... az ilyen perverzek egyik tulajdonsága, hogy baromira jól manipulálnak. szóval vigyázz.


3. ottalvás esetén tuti lesz szex. még ha nem is első este, mert udvariasságból nem próbálkozik, második este tuti lesz és/vagy elvárja. és igen, előfordulhat, hogy házhoz mész, megkapja, amit akar, és dob.


tudom, nagyon negatív dolgokat írtam, de marha sok beteg ember van manapság! mindezek ellenére szívből kívánom, hogy ő ne legyen ilyen, és összejöjjön a dolog, de mindig tartsd nyitva a szemed! :) :)

2014. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Középút Eger, de oda az utam 7 óra innen a világ végéről :D
2014. márc. 25. 13:28
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es én is ezektől a dolgoktól felek. Én így messziről azt sem hiszem el neki, hogy hétvégén is bármikor behívhatják (szállító).
2014. márc. 25. 13:33
 16/17 anonim ***** válasza:
van szállítós ismerősöm és őt is bármikor behívhatják hétvégén is.
2014. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Költőnő? ***** válasza:

ha eldöntötted, h mégy, egy dolgod van: ésszel. Tegyél meg minden óvintézkedést, mert (bár lehet, h nem lesz rá szükség), a mai világban nem lehet tudni.

amiket hall itt-ott az ember, az sajnos nem mese, viszont örök tanulság, h mki azt hiszi, h vele nem eshet meg. Hát de.

Ezért légy észnél. Legfeljebb pozitívan csalódsz.

2014. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!