Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h. ne legyek ennyire feltekeny?

Figyelt kérdés
Tobb mint masfel eve egyutt vagyok muszlim ferjemmel. Kulfoldon elunk, boldogok vagyunk, bizunk egymasban es szeretjuk egymast. Az en problemam csak annyi h. nagyon feltekeny vagyok, pedig nem ad ra okot. Sokszor szomoru vagyok az en butasagom miattAzt mondja a kapcsolatoknak nincs jo vege, ha valamelyik fel tul feltekeny. Pedig en is bizom benne, de nem tudom h. toroljem ki a fejembol a feltekenyseget.
2014. márc. 25. 14:36
 1/8 Költőnő? ***** válasza:

BENNED mi az oka, h az vagy?

ha ez megvan, kezdd el rendbepakolni és lassan múlni fog.

2014. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feltekenyseg- tapasztalataim szerint - onbizalomhiany (ha nem tudod magad annyira ertekelni,hogy igenis tudd,hogy a ferjednek csak te kellesz) vagy a sajat elmenk masra kivetitese. A baratnom feltekenykedett ram ,de csak azert mert o megcsalt es ugy gondolta,hogy en is ot..
2014. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senkije nincs rajtam kivul, ezt tudom. Az zavar, h. amig nem voltam neki es regisztralt egy parkereso oldalra, meg most is minden nap jonnek az emailek. A masik, h. van egy no aki csak fb ismerose, de mindig lajkolja a parom kepeit, videoit. A multkor egy sms t is kuldott ez a no, de nemtudom biztosra h, jol lattam e. Ha kerem mutassa meg, csak az a vlasz, bizzam benne, mert senkije nincs rajtam kivul. Parom is tudja ezert vagyok tulsagosan feltekeny. Nem akarom h. a boldog parkapcsolatunk a feltekenysegem miatt erjen veget, es nem akarom elvesziteni ot. Nemtudom mit tegyek h. ne keruljon szoba soha a feltekenyseg szo.
2014. márc. 25. 15:08
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
ennek a megoldását ne tőle várd. Ennek a kulcsa csakis benned van.
2014. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia, es koszi a valaszokat. Akkor te azt ajanlod gondolkozzak el, es toroljem ki az agyambol h. tovabbra is feltekeny maradjak.

Tudod minden nap probalkozok, h. most mar nem leszek tobbe az, de sosem sikerul.

2014. márc. 25. 15:17
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

az anélkül nem is fog menni, h rájönnél, miért van... A féltékenység nem egy tulajdonság, hanem dolgok következménye. Először az okot találd meg és azzal dolgozz. Észrevétlen szűnni fog a többi "tünet" is :)

sok sikert!

2014. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen es tenyleg jo h. irtal, megfogadom a tanacsaidat. Szep napot neked.
2014. márc. 25. 15:24
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
nincs mit, remélem tényleg menni fog.
2014. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!