Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párommal nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal nem annyira kívánom a szexet, de mással igen, akkor nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, h nincs annyira kedvem vele a szexhez. 5 éve vagyunk együtt, külsőre egyáltalán nem az esetem, de beleszerettem. Viszont van egy srác, akivel flörtölgetünk (tudom, rib.anc vagyok), vele viszont nagyon szexelnék...
2014. márc. 25. 15:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
5 ev utan mar szinte biztosan nincs szerelem (persze lehetnek kivetelek) ,itt mar szeretet van ,amit pedig sz uj fiu irant erzel,az legfeljebb rajongas ,ami szinten nem keverendo ossze mas erzesekkel, ha szereted a parod,akkor tarts ki mellette , siman feldobhatjatok a szexualis eleteteket ,csak beszeljetek meg. Mi 10 eve vagyunk egyutt, voltak itt is hullamvolgyek,de amiket muvelumk az agyban,azt Kovi is megirigyelhetne :)
2014. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
istenem, de képmutató itt mindenki:)
2014. márc. 25. 15:31
 13/25 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm a választ:)
2014. márc. 25. 15:32
 14/25 Költőnő? ***** válasza:
9%

"egy kis flört még nem a világ"

ha olyan célzattal csinálod, akkor DE!

Gyáva vagy kilépni a szara kapcsolatodból v tenni érte vmit és csak arra vársz, h kapj egy ugródeszkát.

Nettó gyávaság ez vegytisztán.

2014. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%

"istenem, de képmutató itt mindenki:)"


- Ja, persze, erre mindig lehet fogni. Végül is csak le kell írnom, hogy mindenki olyan rib.anc, mint én, aztán már meg is nyugtattam magam vele...

Rossz hírem van: rosszul gondolod.

2014. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

"5 ev utan mar szinte biztosan nincs szerelem (persze lehetnek kivetelek) ,itt mar szeretet van"


- Eléggé szomorú volna, ha így lenne. Én szerencsére nem ezt tapasztalom.

2014. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem kérek többet:)
2014. márc. 25. 15:36
 18/25 anonim ***** válasza:
34%
még csak egy utolsót: Rib.anc vagy! :D
2014. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%

De ettől még lehetsz belé szerelmes.5 év sok idő,van aki 1 évig se bírja anélkül,hogy ne csalná meg a párját...

Egyébként a barátod is biztos kíván másokat,csak mivel szeret nem csal meg.Ha te se csalod meg nincs probléma :)

Viszont ha annyira leszeretnél feküdni azzal a sráccal akivel flörtölgetsz akkor jobb ha szakítasz,minthogy megcsalod :)

2014. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem tudom milyen válaszokat vártál? Hogy majd biztatunk, hogy de biztos szereted, de azért csak csald meg nyugodtan, mert ez belefér? :D
2014. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!