Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párommal nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal nem annyira kívánom a szexet, de mással igen, akkor nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, h nincs annyira kedvem vele a szexhez. 5 éve vagyunk együtt, külsőre egyáltalán nem az esetem, de beleszerettem. Viszont van egy srác, akivel flörtölgetünk (tudom, rib.anc vagyok), vele viszont nagyon szexelnék...
2014. márc. 25. 15:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi attól még nem vagy r.banc. Az a r.banc aki nyakra főre összekefél mindenkivel. Ennyi év után már benne van a pakliban, hogy nem kivánod úgy a szexet. Kinek előbb kinek utóbb. Akik itt mást irnak, hazudnak.

Az a kérdés, hogy valóban igazán szereted-e még. Hogy vele-e akarod leélni az életed. Ha igen akkor csak maradjon egy ábránd az hogy mással szexelnél. De ha kétségeid vannak, akkor szakits vele. Csak azért ne maradj vele, mert már annyi mindent átéltetek. Én 18 éve vagyok a férjemmel együtt. Még mindig imádjuk egymást, de a szexuális érdeklődésem nekem is nagyon megcsappant. És én is volt hogy már elképzeltem mással a szexet. Nekem ő volt az egyetlen. Hú, most meg lehet kövezni. De azt vesse rám először, akivel ennyi idő után nem fordult elő bármilyen pajzán gondolat. Tegyük a szivünkre a kezünket. És nem a 3 éves kapcsolatokról beszélek. Én mondhatni több mint 10 évig lángoltam, ami szerintem nagyon hosszú, ha azt vesszük, hogy a mai kapcsolatok meddig tartanak. Aztán ez a lángolás idővel átmegy szeretetbe, és normális hogy főleg a nők részéről csökken a libidó. És van az a mondás, hogy: Hűséget fogadtam nem vakságot. Hát szerintem ez is valami ilyesmi. :) Na meg az a fránya kémia!!! :P

Dönts, aztán lépj! Rajtad múlik, de félre ne vezesd a barátod!

2014. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
41%
Még annyit fűznék hozzá, amit már valaki itt emlitett, hogy vannak hullámvölgyek minden kapcsolatban. Valóban beszélgess el a pároddal, és próbáljátok feldobni valamivel a szexuális életeteket, talán csak ennyi hiányzik: szexi fehérnemű, egy kis kirándulás kettesben, ahol csak egymásra figyeltek, valamilyen játékszer...:)
2014. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 DreamWeaver ***** válasza:
91%

A legkülönösebb észrevételem ezzel a kérdéssel kapcsolatban, hogy azok az érzések, amik most a kérdező lányban mozognak, valószínűleg majd minden lányban/nőben megfordultak már életük során. :) Tessék ezt is észrevenni ítélkezés előtt.


A szerelem, a szex kémiai, agyi folyamatok és reakciók függvénye. Kapcsolatok születnek és szűnnek meg. A vágyainkat és az érzéseinket nem tudjuk megszűrni, legfeljebb kontrollálni, de annak soha nincs jó vége. Először is kérdező, mérlegeld Magadban, hogy mennyire fontos Számodra a jelenlegi párkapcsolatod. Vedd sorra a kapcsolatotok minden pontját. Megéri megjavítani, feldobni ezt a kapcsolatodat? Ha úgy érzed, hogy már mindkét részről kihűlt, és csak azért vagytok együtt, hogy legyetek valakivel, akkor szakítsatok. Aztán szexelj egy hatalmasat azzal a sráccal, akivel most flörtölgetsz. Vedd számításba azt is, hogy lehet, a flörtöddel a szex végül nem úgy fog kisülni, ahogyan elképzelted. Képzeld Magad abba a szituációba és kérdezd meg Magadtól; ha két szék között a padlóra esel, bánni fogod, hogy szakítottál a jelenlegi pároddal? Mindenképpen csukd be az egyik ajtót, mielőtt kinyitod a másikat!

2014. márc. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Felkeltél mar te édes kis kérdező...Riba.nc ?:D
2014. márc. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

23. "Mindenképpen csukd be az egyik ajtót, mielőtt kinyitod a másikat!"


Na ez az, hogy pont erre nem képesek a nők! Ha ez így lenne, nem is lenne semmi probléma.

2014. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!