Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek könnyen jött a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek könnyen jött a szerelem, párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 00:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen, szerencsére ezzel sosem volt problémám, persze voltak csalódások is, de ezek kellenek is ahhoz hogy tudd értékelni a jót. Viszont van más sajnos amiért hosszú évek óta küzdünk, pedig annak is a világ legtermészetesebb dolgának kéne lennie.... Tehát nincs olyan ember akinek nem kell valamiért megküzdenie. csak mindenkinél más ez a valami.
2014. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van akinél könnyebben van akinél nehezebben személytől is függ és attól is mióta kedveli ismeri azt akibe majd beleszeret, nekem az utolsó kapcsolatnál 3 hónap után sikerült csak az előzőeknél meg már mikor elkezdődött a kapcsolat szerelmes voltam hiszen régebb óta ismertem őket..
2014. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálam könnyen jön a kapcsolat és vele együtt a szerelem is. Két komoly kapcsolatom volt és mindkettő után nagyon hamar megtaláltam a következőt, most épp a harmadikban vagyok benne.


Igazából sose akartam, hogy ez így legyen.. Mindig lelkiismeretfurdalásom volt ezért az elején. 2 hét után ismerkedtem meg a 2. illetve 3. személlyel, hamar szerelem lett belőle, pedig előtte több évig együtt voltam az előzővel. Jókor voltak jó helyen.


Kapcsolatfüggő pedig egyáltalán nem vagyok. Tökéletesen tudom, hogy ki vagyok, mit akarok az élettől, független voltam, vagyok és leszek. Boldog vagyok a férfiak nélkül is, egyszerűen csak így alakultak a dolgok.

2014. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Annyira könnyen, hogy közel 25 évesen nem volt senkim. Ez van, ezt kell megenni.
2014. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, nekem mindig könnyen jöttek. Gondolom személyiségfüggő.

20/L

2014. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!