Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben alapozzak a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben alapozzak a szexre?

Figyelt kérdés

összejöttem egy sráccal. neki eléggé a szex körül forog a világ. szimpátia, tetszés kölcsönös, egy hullámhosszon vagyunk szinte mindenben. azt érzem h ő szex alapján dönti el h kell e neki valaki v sem. gáz ha kb 1-2 hét után lefekszünk h megtudjam mennyire passzolunk? sose voltam ilyen felfogású, lehet ez már kicsit k...s de úgy gondolom itt az újítás ideje. hátha pont ez jön be. amíg kis szelíd voltam fél éves kapcsolataim voltak kb. vélemény?

24/L



2014. márc. 26. 11:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja, de ha meg lefeküdnél vele egy hét után, és másnap meg a pais dobna, te hogy fel lennél háborodva, hogy fúj mocskos pasik csak kihasználnak és csak szexet akarnak, rohadt szemét mind. :D
2014. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, azok is :P
2014. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az ismerkedéshez ez is hozzá tartozik hogy mennyire illetek össze. Sokat számít hogy a szex hogy működik mert egy jó kapcsolatban ez elengedhetetlen. Másképp nem működik hosszú távon.
2014. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit. Hosszú távra csakis úgy lehet tervezni, ha jó a szex.
2014. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Pofám leszakad...régen ismerkedtek, beszélgettek, randiztak, aztán, ha szerelmesek lettek szexeltek is. Ma meg először szexelnek, és ha az oké, akkor elkezdnek ismerkedni, hátha majd beleszeretnek.
2014. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, a legutóbbi kapcsolatom a szexen bukott meg (egyéb gondok is voltak persze), 4 hónapig voltam egy olyan leányzóval akivel sokáig ismerkedtem, meg voltak az érzelmek, de az ágyban a tűz leghaloványabb szikrája sem volt meg benne, olyan semmilyen volt a hozzáállása, kb. mintha csak miattam ment volna bele (szerintem komoly gátlásai voltak, rettenetesen szűk is volt, fájt neki, stb.) próbáltam neki segíteni mindenhogy, szájjal kielégítettem, de ő nem tudott velem egyszerűen mit kezdeni és nem is nagyon akarta megoldani a problémát, inkább hárított aztán hagytuk a francba az egészet, soha nem volt korábban egy lánnyal sem ilyen problémám. Bizony nekem ez hónapok alatt rendesen betette a kaput, eltávolodtam tőle, nem akartam egy ilyen rossz nemi élettel sújtott kapcsolatban tengődni, mert én kifejezetten szex centrikus vagyok. Így véget vetettem neki, szóval nagyon is sok múlik ezen.
2014. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ismeretlenek véleménye alapján dugsz vagy sem.?:)
2014. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Dehogy. Csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére. A döntés úgyis az én kezemben van. És úgy vagyok vele h nincs veszítenivalóm. Viszont valahol érzem h ez még korai, meg nem jó ha egy srác nem harcol egy lányért és könnyen kapja meg... De már nem vagyunk tinik akik a szüzességüket készülnek elveszíteni....
2014. márc. 27. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!