Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni a párunkért szakítás után?

Figyelt kérdés
ha szeretjük,és érezzük,hogy ő is szeret,csak csalódott bennünk,érezzük hogy haragszik ránk. velem lassan egy hónapja szakított barátnőm,de írok neki szinte minden nap,mert hiányzik,és fontos nekem. mik a jelek,ha már nem szeret,vagy nem érdekeljük? mert sokszor hallani,hogy vége egy ideig,új párjuk lesz,de mégis vissza mennek akivel régen együtt voltak.
2014. márc. 26. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én azért nem jönnék újból össze exszel, mert ha már eljutottunk a szakításig, ami fájdalmas volt, nem akarom újra átélni vele, és nem ott folytatódna az egész, ahol abba hagytuk, másként néznék rá, az biztos. jópofizáshoz meg nincsen kedvem, sem azon agyalni, hogy neki most megint jó, vagy csak eltűr, mert mást nem talált stb...
2014. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már megint egy meddig rakosgassuk a döglött kutyát ? Amíg fel nem éled kérdés ...
2014. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Most egy pár hétig hagyd békén, mert így csak rontasz a az esélyeiden. Próbálj úgy tenni, mintha túl tetted volna magad rajta, (lehet, hogy addigra így is lesz), aztán valami indokból keresd meg (pl. megtaláltál valamit, ami az övé és vissza szeretnéd adni neki). Abból, ahogy erre reagál, kiderül, van-e esélyed még nála.
2014. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát, most lehet, hogy megcáfolom,de elmesèlek neked egy történetet.

Legnagyobb szerelmemmel több,mint 2 èvig voltam együtt, mikor megromlott a kapcsolatunk. Akkor szakított velem. Mèg mindig nagyon szerettem,de ő már túllèpett rajtam. Jött kb. 3 hónap, mikor szinte a padlón voltam szó szerint. Majd jött egy párkapcsolat,amiben az összes hibát èreztem a bőrömön,amit elkövettem a hosszú kapcsolatomban. Ez a kapcsolatom nem tartott sokáig,ès a nagy szerelmem is szingli lett. Megkeresett engem, hogy nem kezdenènk-e újra tiszta lappal. Nem volt kètsèges, hogy igen lesz a válaszom,mert nagyon szerettem mèg akkor is,mikor mással volt. Kiderült, hogy egyikünk sem tudta elfelejteni a másikat. Azóta 8 hónapja vagyunk újra együtt, vannak még hibák,de nagyon szeretjük egymást ès dolgozunk a kapcsolatunkon. Megkockáztatom, hogy jobb most,mint a kapcsolatunk legelején. Hidd el,ha egymásnak teremtett Titeket a sors,összejöttök. :) Lehet, hogy hónapokkal később vagy èvekkel,de így lesz. Addig is ismerkedj,èrezd jól magad,hobbikkal kapcsolódj ki!! :)

2023. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!