Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bevalljam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam neki, hogy prostival voltam életemben először?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ideig nem találtam magamnak barátnőt, egyszerűen nem jött össze, így 23 évesen elmentem egy prostihoz, jó sokszor, 10-15 alkalmat töltöttem el nála, belejöttem a szexbe, és utána rá egy évre lett barátnőm, akivel most minden tök jó. A szex is, és ez lehet annak köszönhető, hogy jól begyakoroltam annál a csajszinál. Mit gondoltok?

2014. márc. 26. 14:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%-os, ezért: "??? Husz alkalommal 1000 nö? Alkalmankén ötven? Nem vagy egy hangyányit nagyotmondo?"
2014. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szerintem már régen át kellett volna esnetek azon, hogy meséltek egymásnak a régi kapcsolataitokról, így te pl. a prostiról. De ha nálatok ez nem számít, akkor felesleges most beszámolni róla. Ha szorongsz emiatt, vagy faggat a barátnőd, akkor mondd el.


Nem kellene egyébként többi válaszolónak az összes nő nevében beszélnie. Engem pl. egyáltalán nem zavar, voltam már ilyen férfival, és nem álltam emiatt máshogy hozzá, hiába nagyon idegen tőlem a téma. Ő nem tudott begyakorolni velük semmit, de mi azért össze tudtunk rázódni :)

2014. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

semmiképp ne mond el, a nők meg úgy a társadalom nagy része hülye a témához. a prostikban csak a rosszat látják pedig mindenek van jó oldala is. nem véletlenül a legrégebbi szakma. nem kevés házasságot mentettek meg már azóta.

esetedben meg megtanított szexelni meg h férfi legyél. de ezt nem kell senkinek az orrára kötni. ez legyen a te kis titkod. mondd azt, hogy egyéjszakás csajjal veszteted el, azt kész. ha úgy vesszük, az _pont_ ugyanaz mint egy prosti.

2014. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem se mondd el, elveszik a vonzerőd. Egy nőnek csak olyan férfi kell, aki másik nőnek is kell, az pedig nem megy prostihoz.


prostihoz mentél -> tehát nem kellettél a nőknek -> neki sem kellesz

2014. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ezt a hülye gondolatmenetet egyedül sikerült kitalálnod?:D

Ti pasik ezzel áltatjátok magatokat? Véletlen nem azzal, hogy a világ legszánalmasabb dolga szexért fizetni és undorító olyannal lenni, aki előtted fél Budapesttel kúrt?

2014. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Miért lenne a világ legszánalmasabb dolga, ha nem a fent leírt okfejtés miatt?


A férfiaknak fontos a szex, de a nők csak a legjobb 20%-hoz vonzódnak. Mivel a maradék 80%-ot nem tartod férfinak, még sosem gondoltál arra, hogy mi lesz velük, ugyanúgy, ahogy arra se gondolsz, hogy a konzerv ananász közepéből kivágott hengerrel mi lesz, vagy hogy mit csinálnak a konzervgyárban azzal a tömérdek meggymaggal, ami a magozott meggykonzerv gyártásakor marad. (Ez utóbbit egyébként én sem tudom).


Jelentem, mi is létezünk, és ugyanolyan ösztönös vágyaink vannak, mint a jóképű és izmos férfiaknak. Ha ez nem lenne, a prostik nem tudnának megélni, nem is létezne ilyen szakma.

2014. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz, mikor naponta látok nem izmos pasikkal jó csajokat.

Pl én sem az izmos, jó pasikat keresem. Kinek kell olyan? Csak annak, akinek státuszszimbólum kell. Ilyen nők miatt szomorkodtok?:D Bocsi, de tiszta idióták vagytok.

2014. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
De nagyon kíváncsi vagyok rád. Küldesz képet priviben? Megmondom, hogy mi lehet a baj külsőddel, de fogadok, hogy semmi gáz nincs veled....
2014. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az általános viszolygást még mindig inkább a betegségektől való félelem kelti. Ez nem p...ás dolog, szerintem egy nő sem fogadja teljesen semlegesen el a hírt hogy a párja együtt volt valakivel aki jó eséllyel kapcsolatba kerülhet nemi betegségekkel ha egy kicsit nem figyel oda. A nemi betegségek témája a nőknél kényesebb kérdés. Szerintem ne mondd el neki. Mondhatnád ha muszáj esetleg azt hogy volt egy egéjszakás kaland, fizettél egy rakat méreg drága koktél egy csajnak mire az elment veled és kb. ugyanott vagy :)
2014. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem az izmosság, hanem az arc felépítése az elsődleges, ami számít, a vonzalom alapja a megfelelő génállomány, ami sajnos nem változtatható meg, valaki nyer, valaki nem.


Az én véleményemet a lányok/nők felém tanúsított magatartásából szűrtem le évtizedek alatt, így aligha változtatna ezen bármi is, amit Te tudnál nekem írni privátban képküldés esetén, bármilyen kedves szavak lennének azok. Más a nők gondolkodása, erre bizonyíték az is, hogy egy nagyon szép nőnek is lehet alacsonyan az önértékelése, és egy kevésbé szépnek is lehet magasan - folyamatosan hullámzik a pillanatnyi érzelmi befolyástól. Míg a férfiak inkább logikai alapon közelítik ezt meg, beszéljenek a tények, az eredmények.


Miért van az, hogy ha odamegyek egy ismeretlen lányhoz, mielőtt még megszólalnék, szó nélkül eltűnik, miután rámnéz? Miért mondják a lány ismerősöm 8 éves fiúgyerekre, hogy "nagy szívtipró lesz, milyen helyes?" Honnan lehet tudni egy 8 évesről, hogy férfiként milyen "kisugárzása" "kémiája" lesz? Hát onnan, hogy ezek a politikailag korrekt szavak semmi mást nem takarnak, mint az arc formáját.

2014. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!