Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bevalljam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam neki, hogy prostival voltam életemben először?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ideig nem találtam magamnak barátnőt, egyszerűen nem jött össze, így 23 évesen elmentem egy prostihoz, jó sokszor, 10-15 alkalmat töltöttem el nála, belejöttem a szexbe, és utána rá egy évre lett barátnőm, akivel most minden tök jó. A szex is, és ez lehet annak köszönhető, hogy jól begyakoroltam annál a csajszinál. Mit gondoltok?

2014. márc. 26. 14:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Akkor mindegy, de kíváncsi vagyok mégis hogy néztek ki. Elképzelni sem tudom.

De ha ennyire szégyelled magad, nekem mindegy. További jó siránkozást.

2014. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el, egy kapcsolat a bizalomra épül. Még jóval a szex előtt kellett volna tisztázni egymás múltját, már itt hibáztál! De ha hazugságokra akarsz építkezni, megteheted, de egy szép napon a kártyavárad összedől.
2014. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem panaszkodni akartam, bár tényleg eléggé eltértem a tárgytól.


Szóval: számomra hosszú idő volt elfogadni, hogy az én életem más, mint az átlagé, mivel akár szexre, akár komoly kapcsolatra kezdeményezek, ugyanazt az elutasítást kapom. Maradnak a fizetős csajok, és az egyedüllét, mindent meg lehet szokni (kivéve az éhezést és a hideget).

2014. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szánalmas.


Én tinikoromban betegség miatt 150 (!!!!) kg voltam. Az arcom is malacpofa volt. Mégis volt mindig pasim, akikre most is büszke lennék...

2014. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

én előbb verném az arcára a farkam miközben alszik, minthogy ezt elmondjam neki XD


F szűz

2014. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne mond el, ki fog dobni mert nem fogja megérteni. De a nők ezt nem is érthetik meg. Talán csak örömlányok, de a többi nem hiszem.
2014. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
83%

" a világ legszánalmasabb dolga szexért fizetni és undorító olyannal lenni"

Legszánalmasabb?!

Kedvesem! Rengetek fickó üti, veri, lelkiterrorizàlja a barátnőjét/feleségét. Be alázza, bunkózik vele. Ès ti nők, sokatok együtt maradtok az ilyen 'férfiakkal' mert szeretitek vagy tudomisén.. De ezt nem tartod szánalmasnak?!

Bezzeg egy szerényebb, csúnyàbb srácot egyből anya gyilkosként kell kezelni, csak mert megunta a kikosarazásokat/barátzónákat és prostihoz mert elmenni.

Figyu. Esetleg ilyen NANE egyesület félét nem akarsz szervezni a prostizni vágyó emberek ellen?

2014. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!