Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Onzo az agyban vagy csak tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onzo az agyban vagy csak tul reagalom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a baratom, de az agyba mintha kicsit onzo lenne, szoval mindig nekem kell kezdemenyeznem ha akarok valamit.. ez meg nem is lenne gond de altalaba csak en probalom izgatni ot, kb 15-20 percig es utana elkezdem neki kezzel csinalni, de o semmi olyat nem csinal hogy izgatna vagy ram maszna.. aztan miutan mar kezzel csinalom neki azt meg 15-20 percig utana vagy o is elkezd nekem kezzel csinalni vagy csinaljuk rendesen. Csak kicsit hulyen erzem magam ez miatt, mintha csak en probalkoznek o meg csak elvezi.. meg nem is nagyon szeretem ha ujjal csinaljak, szinte allig erzem, de nem akarok ez miatt szolni hogy azt higgye hogy nem vagyok vele megelegedve. De akkor mit tegyek?
2014. márc. 26. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
hallod haezt igy konkrétan elmondanád neki k.rvára jól megértené :)
2014. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ettől szebben el sem mondhatod neki. :)
2014. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ezt így.
2014. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki..néma gyereknek anyja se érti..


Plusz nem szabad, ogy tabuk legyenek..tehát azert nem mindom mert ezt meg ezt fogja gondolni..akkor eljátszod, hogy jó? Az nem segít, sem neked sem neki

2014. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert hianyzik a kommuikacio a parkapcsolatokbol? miert? szepen leirtad, ha van egy egeszseges normalis kapcsolatnak alapja, akkor elmondod es o megerti. De mindezt csak beszelgetessel lehet. :) 21/L
2014. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!