Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak jövője? Vagy hagyjam ott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Kb.5 hónapja összejöttem egy sráccal. Már régóta ismertem, mindig vonzódtunk egymáshoz. Ő 36 éves. Ez még nem is lenne gond, de az unokatesómnak (akivel nagyon jóba vagyok) a szeretője volt. Ezért nem is mutatkozhatunk nyilvánosan, pedig nagyon jó vele.
2009. dec. 17. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

miért ne mutatkozhatnál vele?

szakítottak, nem?

2009. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szakítottak, de ha megtudná, h. velem összejár, akkor tuti megharagudna. Meg a család sem nagyon örülne, ha tudná, h. ennyi idős hapim va
2009. dec. 17. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont kétszer annyi idős, mint te. Ez nem gáz? Maximum ezért hagyd ott. 10 év múlva neki már fel sem fog állni, te meg szinte a csúcson leszel. Ha meg még szülsz is neki, akkor a fia szalagavatóján 55 éves lesz az apja. Mondjuk az még nem gáz, csak ha több gyereket is akarsz. Na mindegy. Gondold át.
2009. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az unokatesód, ha tényleg jó a viszonyotok, meg fogja érteni.ülj le vele beszélgetni. Tudom,nehéz lesz, de inkább tőled tudja meg, ne mástól. Akkor azért haragudhat meg ,ahogy titkolóztál előtte. A korkülömbségről meg annyit, hogy az én párom 23 /!/ évvel idősebb, és már évek óta együtt vagyunk. Nagyon jó a kapcsolatunk. Tehát a korkülömbség ne zavarjon. az előttem írónak meg annyit, aki azt írta, hgoy 10 év múlva már fel sem áll, hogy ez egy nagy marhaság . Az én párom jóval 50 felett van, és a heti 3-4 szeretkezés meg van. Soha senkivel nem volt olyan jó a szex mint most vele. Tehát ennek semmi köze a korkülömbséghez. S külömben is, mi a garancia arra, hogy ti életetek végéig együtt lesztek? Te még nagyon fiatal vagy ,18 éves, nem biztos hogy ez egy életre szóló kapcsolat.De lehet, hogy ti lesztek a kivétel.Szurkolok nektek, hogy sikerüljön.Ha össze is vesznétek, hidd el, nem a korkülömbség lesz a probléma.
2009. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hülyeség, ez a korkülönbség egyáltalán nem gond

18 vagy, ha csak ennyi kifogása lenne a családodnak, ne törődj vele

ez a "szerető" dolog már más

2009. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kicsit gondolj a jövődre, ne későn jöjj rá, hogy hibáztál. 18 évvel idősebb. Az nagyon sok. Éld ki magad egy kicsit, meglátod nem fogsz csalódni. Biztos vagyok benne. Legyen egy kis önbizalmad, biztos kellessz egy magad korosztálybelinek, akit könnyebb lesz elfogadtatni is. Ne haragítsd magadra a családod, és magát az életet. Az élet azért van, hogy boldog legyen, aki benne él. Vele nem lennél az! Fogadd meg a tanácsom, és hagyd ott.


21/F

2010. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!