Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik barátság után szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátság után szerelem?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy egy lánnyal nagyon jóban vagytok,mindent elmondtok egymásnak,és később összejöttök!Velem is ez a helyzet,csak én már elmondtam a lánynak,hogy szeretem,de mondta hogy csak barát akar lenni!hozzátartozik h nem rég szakított a pasijával,de ő azt mondja h nem akar velem járni viszont én vok az egyik legjobb barátja!Fél éve ismerem!17/f!minden tanács jól jön,szorik is!:)
2009. dec. 17. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

a te esetedben nem, mivel ez a "maradjunk csak barátok" jokerkártya a csajoknál azt jelenti, bár szerintem ezt te is tudod, hogy te lennél az egyik utolsó az ismeretségi köréből, akivel smúzolna.

egyébként más emberek, körülmények között előfordulhat. fordítva viszont egész biztosan nem működik.

2009. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát csaj vagyok és ugyanez volt... szakitott pasim és hát utána ilyen nagy best friendek lettünk a sráccal... aztán valahogy vonzodtam hozzá ő szerelmes lett de nekem meg semmi érzés csak szorakoztam ugymond vele szoval nem valami szép dolog ,,tisztázzátok .... még lehet nemis felejtette el a srácot...és mondani bármit mondhat énis azt mondtam mindig á nem érdekel a volt pasi mégis szerettem csak bármennyire is jóba voltunk nem akartam mondani neki... ja és a "volt pasi" is nagyon jo barátságból szerelem volt és most a barátságunk romokban hever...
2009. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
maradjatok barátok,de a kérdésedre a válasz IGEN! létezik barátság után szerelem,de ez nem olyan hidd el! és amit leirtál ez történt velem is meg egy volt barátommal! legjobb barátok voltunk,ö szerelmet vallott,járni akart,én barát akartam maradni,de éreztem valamit én is,s végül belementem, 1 hónapra rá szakitottam vele,mert más volt ahogy gondoltam,ö nagyon szseretett,de még barátság volt addig sokkal jobb volt. és ö napokig szörnyen érezte magaát. a barátságunk teljesen megváltozott,uj barátnöi lettek,és már le se sz**t sajnos... a jelenlegiu barátommal jó haverok,nekem osztálytársam volt általánosban,és bánom hogy jártunk,most is beszélünk még persze,de semmi sem olyan mint rég.remélem nem untattalak,üdw
2009. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!