Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire reménytelen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reménytelen ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és beleestem az egyik gyakorlatvezetőmbe. 5 év van köztünk, ami ugyan nem sok, de valószínű, hogy csak "diákként" tekint rám. Van egy olyan megérzésem, hogy szimpatikus vagyok neki, hiszen sokat beszélgetünk, és az első perctől kezdve hihetetlenül jól kijövünk egymással.

Túl vagyok egy 3 éves kapcsolaton, és egy nagyon fájdalmas szakításon, azóta most először érzem azt, hogy talán lehetek még boldog..

Szerintetek lehet esélyem? Mit tegyek, hogy jobban felkeltsem az érdeklődését?

22/L


2014. febr. 18. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb felejsd el!
2014. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszú idő múlva ilyet érzel akkor semmiképp ne szalaszd el, tuti megbánnád!
2014. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vesd fel, hogy gyakorlat után találkozhatnátok munkaidőn kívül is.
2014. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!