Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton bámulnak minket. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton bámulnak minket. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én 14 vagyok. A barátnőm 17. Nem rég jöttünk össze, jól elvagyunk. Egy iskolába járunk és szünetekbe is gyakran együtt vagyunk. Csak ügye mivel ő az idősebb 3 évvel folyton mindenki bámul minket és engem annyira nem zavar, mivel én már megszoktam, hogy valami miatt bámulnak. De a barátnőmet igen. Nagyon is, és hát érzem hogy szar neki meg mondja is, hogy milyen idegesítő, és nem tudom mit tudnánk csinálni. Mert én igazából leszarom a többi embert és azt mondja őt se izgatja annyira de látom rajta hogy nagyon is. Azt mégse várhatja el senki, hogy ne legyünk együtt a suliban. Valami konkrét ötletre lenne szükségem hogy hogyan lehetne leállítani a sok hülyét aki les minket. Ha valaki volt már ilyen szituban akkor létszi írja meg hogy neki milyen volt.(mármint hogy a lány volt idősebb/pasi fiatalabb) Titeket mennyire zavart?
2009. dec. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem is fiatalabb párom van, de nálunk ez nem gond mert egyrészt már hoszonévesek vagyunk és kijártuk a sulit, másrészt nem látszik h Ő a fiatalabb, én csak annyit tudok javasolni, hogy sz@rj mások véleményére, hacsak nem abarátaitokról van szó, akkor miért adtok a szavukra? Érezzétek jól magatokat. éreztessétek velük h nagyon jó nektek így és tegyetek úgy mintha nem zavarna a sok megjegyzés, bámulás-így előbb utóbb abbahagyják. Feltehetően persze ha nem vagy 2fejjel kisebb a csajnál:D

sok sikert

üdv

2009. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem full ugyanez van,csak nem rég töltöttük:én a 18-at,barátom a 15-öt.Minket is bámulnak,meg a barátom osztálytársai b*szogatják a kedvesemet.Mi májusban jöttünk össze,akkor kezdték a szívatást.Akkor én leordítottam őket a sárga földig,azóta nem mernek hozzámszólni.Tehát javaslom a párodnak,hogy tegye ő is ezt.Különben meg le kell őket magasról sz*rni,ők azt sem tudják,hogy mi a szerelem.Nem mondom azt,hogy abbahagyják,mert bámulni és súgdolózni mindig is fognak,szóval a barátnődnek lesz muszáj továbblépnie.Nekem ez a történetem,gondolom,hogy nem voltam nagy segítség,de szerintem megnyugtató,hogy más is jár ugyanebben a cipőben(ráadásul mi már 7 hónapja).:)

Kitartás!!


L/18

2009. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
tölem idösebb a barátom 6,5 évvel és elejében engem is leblamáltak,mert én kis csitri,mit akarok vele,de a barátom nagyon szeret engem és én is imádom öt,és ez már 2,5 éve. le kell sz**ni hogy ki mit gondol,én sosem néztem rosz szemmel arra ha valaki idösebb vagy fiatalabb,ha szerelemröl van szó,nincs határ,élvezd hogy szeretitek egymást,és mutasátok meg hogy kitartatok egymás mellet,sok boldogságot kivánok :-)
2009. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat... Hát én igazából leszarom csak őt zavarja :(
2009. dec. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!