Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mire vélitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mire vélitek azt (aki így járt folyton, mint én), ha a képetekre azt mondja az összes csaj, hogy nincs veled baj, de az összes lány, akinél bepróbálkozol elutasít? Hol lehet a gond?

Figyelt kérdés
Akkor utasít el, mikor még meg sem szólaltál. Tehát nem a beszéd lesz a gond. Az előbb küldtem el képeket és azt mondták, hogy nincs gond, csak vágd le azt a kis kecsekeszakállat stb. Mégis élőben soha nem kaptam még egyetlen pozitív visszacsatolást sem a lányoktól, folyton csak elutasítás jár a nyomomban. Kikészültem.
2013. okt. 12. 13:17
1 2
 1/11 piriiiiii ***** válasza:
Hát, talán élőben kéne próbálkozni...
2013. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én már annak is örülnék, ha azt mondanák a képemre, hogy nincs baj :D
2013. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálták folyamatosan,mostanában már annyira hidegen hagy a dolog,hogy szimplán leszarom az egészet. :)
2013. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Örökké az van, hogy küldök egy képet és 10 ből 9 szer azt kapom, hogy lenyírod a kis szakállad, meg a hajaddal kezdesz valamit, akkor rendben vagy. Aztán ezeket megcsinálom és ugyanúgy 10 ből 10 elutasítás a vége úgy, hogy szinte nem is hagy szóhoz jutni a csaj (tehát nem a beszéddel van a gond). Vagy ne tudom. Nekem nagyon elegem van ebből. Meg az öltözék. Vegyél fel ezt meg azt és lesz csajod. aztán ráköltök 2 jó nadrágra, pulcsira, meg cipőre több tízezer ft-ot, aztán még mindig ugyanúgy elutasítás. Mit tegyek?
2013. okt. 12. 13:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Első: élőben próbálkozok, csak neten képet küldök, ha kérnek. De élőben megyek oda egy lányhoz. Mindig taccs a vége.
2013. okt. 12. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kisugárzásoddal van gond! Nem jó ha úgy mész oda, hogy túl magabiztos vagy. Attól megijedünk vagy szimplán kinevetjük(magunkban). És az sem jó ha süt rólad a pánik és a félénkség. Meg kell találni az arany középutat! És fontos a testbeszéd! Ha akarsz küldhetsz képet priviben! Hátha ott is segíthetek:)
2013. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert a külsődet értékelik, amivel nincs baj. Az nem jelenti azt, hogy a belsővel se lenne! A normál kinézet még nem jelenti azt egy lánynál, hogy meg akarja ismerni az illetőt. Ahhoz olyan jellem is kell, hogy vonzó legyen.
2013. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én meg beszélgettem már a csajjal,csak nem ír vissza :(((
2013. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így szoktam, beszélgetek a lánnyal, de egy idő után már vissza sem írnak. Azelőtt is csak erőltetetten, pl rébuszokban, hogy igen vagy nem, nem tudom stb. Utána már nem is írnak. Holott a csaj az előtt írta le, hogy nincs veled baj. Vagy van csak hazudik?
2013. okt. 12. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem vagyok kőgazdag.
2013. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!