Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook kapcsolatban vagyok egy éve. A fiúval nagyon szeretjük egymást, egy órára élünk egymástól, mégsem találkozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem ismerem őt személyesen, az interneten ismerkedtünk meg. Az elmúlt másfél évben naponta minimum hat órát beszélgetünk, de ettől inkább többet. Többször volt már megbeszélve találkozó, de valamilyen okból egyikre sem jött el különböző okok miatt. De vajon meddig lehet és mi az a normális határ amíg érdemes várnom rá?

2014. márc. 28. 20:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*nem kísérteni,hanem kísériteni, csak átírta a telefonon szótárlezeloje bocsánat. Igen en is tisztában vagyok vele, hogy a személyes találkozás, az érintés es amiket felsoroltatok, elengedhetetlenek lennenek. Számomra is hiányzik csak nem ertem mi lehet az oka ami ettol visszatartja. Annyira emberi pedig, képtelen vagyok elhinni h szórakozna velem.. .crohn beteg, ennek lehet barmi köze az egeszhez?
2014. márc. 28. 21:36
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy ennyire érdekled ilyen hosszú ideje de mégsem akart látni?

Mond meg neki hogy mennyire fontos és mindenképpen látni szeretnéd mondjuk köv hétvégén és ha csak kifogásokat keres akkor sztem vmi nem oké...

2014. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
*KIDERÍTENI
2014. márc. 28. 21:44
 14/17 A kérdező kommentje:
Camon sem láttam még, de nekem nincs kétségem afelől hogy akivel beszélgetek ugyanaz a személy van a fényképeken, ennyire nem lehet hiteles egy facebook kamu profil...
2014. márc. 28. 23:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan akit nem láttam még és tudom hogy nem kamu a profil de nem is jönnék így vele össze, olyan is van akivel pont ezért nem jövünk össze mert külföldön dolgozik, órákar beszélünk minden nap tudjuk hogy ebből így nem lesz kapcsolat (megbeszéltük egyszer hogy ki hogy érez mit gondol erről) de sosem érzem azt hogy rá fecsérelném az időm mindig szívesen beszelgetek vele mint baráttal camozni mi se szoktunk de nagyon sokszor "képpel kommunikálunk" pl ez a kilátás ezt a ruhát vettem így megyek ma bulizni... :)
2014. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Figyelj kerdezo, ha akarod 20perc alatt csinalok neked barmilyen kamu profilt.
2014. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy nem kamu. De nagyjából érzékelem mit próbáltok sugallni, hogy ne keressem ennek az egésznek az okát mivel egyértelmű, hogy semmi értelme...
2014. márc. 30. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!