Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom.hu társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom.hu társkeresőre érdemes regisztrálni leszbikusként? Volt már, aki meleg nőként ott találta meg a párját?

Figyelt kérdés

Leszbikusként sajnos kénytelen vagyok így ismerkedni, mert a kifejezetten nekünk szánt netes társkeresők elég gyenge színvonalúak... Mi a véleményetek,érdemes Párom.hu-ra regisztrálni?


26/nő



2014. márc. 28. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Te sem számítasz, igazából ugyanolyan vagy mint a többi. Ha nem tetszik, el lehet menni ;) Voltaképp magam is hiába keresgélek kellő intellektussal bíró emberek után, de hogy te nem vagy közéjük sorolható, az egészen biztos :)
2014. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Kedves" Élet ellensége!

A mobilomról nem tudok ékezetes üzenetet küldeni, mivel, hogy NINCS rajta ékezet...Léteznek ilyen androidos készülékek, ha nem hiszed, járj utána! Nem tudom, milyen alapon becsmérelsz engem, mert amit eddig írtam, helyesírásilag teljesen rendben van! A vesszőimet jó helyre teszem, mert a magyar helyesírási szabály a kötőszavak elé helyezi a vesszőket. Ennek nem ártana utána nézned! Nem tudhatod rólam, hogy intellektuális vagyok-e vagy sem, hiszen nem is ismersz.Sosem tudhatod , mi lakozhat bennem. Benned azonban nagyon sok a rosszindulat és a keserűség. Szörnyű lehet így az életed.. Ha pedig unatkozol, akkor a megoldás: GET A LIFE!

2014. márc. 29. 18:13
 13/19 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzátenni, "kedves" Élet ellensége, hogy nem csodálom, hogy nincs barátnőd...Ki járna egy ilyen goromba pokróccal, mint amilyen te vagy?Tipikusan az az ember vagy, aki meglátja más szemében a szálkát, de a sajátjában a gerendát már nem. Messze vagy az intellektuálistól a viselkedésed miatt.
2014. márc. 29. 18:33
 14/19 A kérdező kommentje:
9-es és 11-es Hozzászólónak köszönöm kommentjeiket!:)
2014. márc. 29. 19:10
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Élet ellensége... Neked inkább maga az élet az ellenséged. Ilyen szánalmas, kötekedő, bunkó emberrel ki akarna barátkozni?

Nem is csodálom, hogy hétvégén nem volt jobb programja ennél. :)

2014. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék a kérdésre válaszolni, mert úgy látom itt nem sok mindenkinek sikerül... Én még nem voltam azon az oldalon. De vannak kifejezetten leszbikusoknak, biszexuálisoknak való oldalak. Olyanokon nem próbálkoztál még?
2014. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A parom.hu-t 98%ékban heterók használják.Bár van egy két leszbikus is...szerintem nézz szét előbb kik vannak fent és ha valaki szimpatikus azután regisztrálj h megismerd...De ne éld bele magad túlságosan.Lehet rád fog írni valaki de sajnos nagyon sok az olyan egyén aki a 2ik levél után eltűnik.Sokan nem veszik komolyan az ismerkedést nem kitartóak...nem akarok túl negatív lenni de sajnos ez az igazság.
2014. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az újabb válaszokat!:) Fent vagyok pinkvanillan, de az az oldal egyre rosszabb. Ha belépek , többnyire meztelen fotókba botlok. Sajnálattal vettem észre, hogy azok a nők, akik ott rokonszenvesek számomra, általában tőlem nagyon messze laknak, akik pedig közel, vagy túl fiatalok (értsd: tinikorban vannak) , vagy csak 3.-at keresnek. Bár még relatíve az a legnormálisabb társkereső nekünk...Párom.hu-n tényleg többnyire heterók vannak, ill. van pár leszbikus ill. biszex nő, de ők be sem lépnek. Azt hiszem, törlöm magam onnan.
2014. ápr. 4. 21:09
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondtam h fel se regisztrálj..;-) Persze jobb magad megbizonyosodni...egyébként létezik a sweetcandy is bár az is eléggé facebook jellegű lett.Kicsit olyan közösség is meg nem is párkereső is meg nem is.Próbálják úgy meg csinálni h több mindenre használható legyen de én úgy veszem észre talán pont ez a hátránya.Pride van még bár elsőre az is rémisztőnek tűnhet viszont én akadtam már bele normális arcokba.Persze ez is olyan tűt a szénakazalban keresés...sok türelem és kitartás kell hozzá.
2014. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!