Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Reménytelen szerelemi történet.

Figyelt kérdés
Egy lány akibe reménytelenül szerelmes volam. Legjobb barátom is volt és barátságból lett szerelem. Nem akart összejönni velem, majd utána elmúlt a barátság, de ő elvárta, hogy barátok maradjunk. Így is lett. Folytatódott a barátság. Nekem rossz volt mert szerettem még mindig. Majd találkoztam egy lánnyal, akivel akár lehet is valami, és ezt tudja a fentebb említett lány is, és szomorú lett a hír hallatán, és most meg azt veszem rajta észre, szomorú, hogy találtam valakit, akivel elfeledhetem. Most ezt miért csinálja? végre elfelejteném erre elkezd szomorkodni miattam...
2009. dec. 17. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanez a helyzet ideát. Én is kíváncsi vagyok.
2009. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hiúság. Így kicsúszna alóla a piedesztál:>
2009. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ezt én is átéltem és a tapasztalat:

Hiába nem szereted már úgy azt a személy aki egykor a szerelmed volt,de minden egyes ilyen lépése fáj,megőrülsz tőle,pedig már nem vagytok egy pár,nem vagytok szerelmesek.Ebből nem lesz semmi jó. Én se találkozom már azóta a volt barátommal mióta van barátnője,elmentünk együtt meg pár baráttal nyaralni,hozta a barátnőjét is és nagyon fájt,idegesített valamilyen szinten féltékeny is voltam rá,hogy ami egykor az enyém volt most övé..Pedig nem szeretem már úgy mint szerelmet,de mégis benne van ez az emberben..18/L

2009. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hiúság,ha így nézzük én is ugyanezt tettem! Én azért nem mentem bele mert félem és megijedtem.És amikor másik lánnyal láttam rájöttem hogy anális jobban szeretem,és nem kell félnem.Most vissza akarom szerezni.A lányok már csak ilyenek,másképp működünk:)
2009. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

pszichológus bácsik meg nénik is mondják, hogy párkapcsolat után a legnagyobb hülyeség a barátság.


De most ezért a válaszért valaki nehogy felfele szavazzon, mert a 0%-ra hajtok.

2009. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor leszavaztalak.
2009. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A régi felejtős. Késő bánat. Max megszivatna, vagy hamar vége lenne. És akkor hoppon maradsz. Sztem próbáld meg a mosanival, hátha összejön. Hajrá
2009. dec. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Azeriel ***** válasza:
Dettó ugyan ez volt velem !! Ha nem akart téged a csaj és akkor kellesz neki mikor van másik lány és Őt szereted !! NE HAGYD EL A MOSTANIT MIATTA !!! NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED !!!
2009. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem meri meg mondani neked hogy szeret mert gondolja ha megmondaná ugyis a másik csajt választanád.Kezdeményezz
2010. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!