Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez nálatok is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nálatok is így működik? Pasik ti találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
Egy igencsak bonyolult és összetett témában szeretnék véleményeket kérni minden értelmes és tapasztalt embertől. Én 19F és a barátnőm 24N. Az aktus alatt nem úgy viselkedik mint a többi lány (hangoskodás, nyögés stb). Teljesen másképp.. nem nyög, hanem gyorsabban lélegzik, amikor "elmegy" akkor kissé ad ki hangot de szorosan magához húz és szorít. inkább ilyen sex közben simogatni szeret, puszilgatni stb. Beszéltünk már erről a témáról és ő azt mondta, hogy ilyen. Nem hangoskodós típus, nem nyög. Viszont azt is elárulta, hogy még teljesen nem tud ellazulni, még úgymond újdonság vagyunk egymásnak és a gátlásai nem teljesen múltak el. Szerintetek? Vélemény? Nektek is volt már hasonló barátnőtök? Vagy ti is hasonlóak vagytok? Köszi
2014. márc. 29. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így csinálni. Igazából mikor hogy esik jobban :D
2014. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag ilyen nőre lenne szükségem. Ha meguntad, megvigasztalnám.
2014. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ebben nincs semmi bonyolult, ő ilyen

lehet ha teljesen elmúlnak a gátlásai másmilyen lesz, de lehet akkor is csendesebb marad

téged zavar?

2014. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 viktorvarga ***** válasza:
0%
mégazért azt próbáld ki h jobban megdugod,jó csattogósan,nézzél woodman castingokat:)a mesternél nincs lihegés,ott visításvan:)
2014. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, nincs ezzel semmi gond.

Ha figyelsz rá, látod, mikor élvez, mikor jár közel hozzá, és mikor jó neki.

Én speciel szeretem, mikor élvezéskor a nő húz magába.

2014. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különleges.
2014. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok :) Én se szeretek nyögni,inkább ahogy már az előbb is leírtad: magamhoz szorítani stb.

Bár az ellazulással nincs bajom

2014. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy làny én voltam neki az elsö vékony falų albérletben laktunk két szoba egymàs melett... nem szerette ha àthalljàk aztàn mikor csak ketten voltunk akàrhol akkor is csendes volt igy szokta meg
2016. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!