Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Miért) Nem érzi nőnek magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Miért) Nem érzi nőnek magát?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, nagy szerelemmel indult az egész. Az elején nem volt semmi gond, azonban idén már teljesen "lepusztult" mind külsőleg, mind belsőleg. Szerintem nem érzi jól magát a bőrében, pedig a kezdetektől fogva mondtam neki, hogy milyen jó csaj (mert tényleg szexi). Igyekszem a kedvében járni, csokival vidítani és az anyagi helyzetére való tekintettel pár olyan ruhát is vettem neki, ami nekem is tetszik (itt volt egy kis nézeteltérés, én szexi cuccokat akartam neki venni, ő meg teljesen ellentéteseket nézett + fehérneműje lassan nincs és hiába mondom, hogy vegyünk neki, valahogy nem jutunk előrébb :s), próbálok vele beszélni, ha baj van, szóval nem igazán látom a probléma okát. A lábát már olyan szinten elhanyagolta, hogy olyan szőrös, mint az enyém(!!), pedig nem szőrtelen az sem. Hiába próbálok lelket önteni belé, valahogy elhagyja magát és nem is akar lábraállni. Lehetségesnek találom, hogy a szexhiány okozza a problémát, mert kb 1,5 éve "elromlott" a puncija, azóta kb bármit csinálok vele, nem élvezi (azelőtt ilyen baj nem volt). Idén ez a helyzet még rosszabbodott mindenféle fertőzésnek hála (most kb 2 hónapja nem volt semmi). Korábban is és mostanában is mondta, hogy ő fiú szeretne lenni, ami arra ad feltételezést, hogy nem szeret nőieskedni (pedig a kezdeteknél ezzel sem volt baj). Már erősen a szakításon jár a fejem, de igazából nem akarom. 21F 20L


Van valami ötlete valakinek, hogy mit csináljak vele? :s


2009. dec. 18. 00:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Az volt a problémám, hogy nagyon rossz lett a kapcsolatom a szüleimmel, főleg az anyukámmal. A szüleim elváltak, anyu pedig majomszeretettel nevelt fel, én voltam a mindene, aztán hirtelen "dobott". Teljesen megváltozott irányomban, iszonyatos szavakat használt rám, évekig úgy életünk ketten, hogy elmentünk egymás mellett, mert nem volt hajlandó békülni velem, és 20 éves koromban kezdett el verni, nem gyerekként. Akkor szeretett, amikor beteg voltam, és én ezt megtanultam, hogy nekem betegnek kell lennem ahhoz, hogy elnyerjem a szeretetét. Nagyon magához kötött a 20 év majomszeretetével, iszonyatos volt elviselni, amikor egyszer csak dobott. Elköltözés sem oldott volna meg semmit, mert még így is amolyan se veled, se nélküled kapcsolatunk volt, de végig fölényeskedett, és tudta, hogy azt mond nekem, amit csak akar. Elkezdtem hát beteg lenni, hogy szeressen, és ez odáig fajult, hogy a hipochonderkedésemből valós, orvosilag bizonyított bajok lettek. A megkeseredett lelkem dolgozott. A lélek még erre is képes volt. Nagyon meg kellett nekem harcolni a párkapcsolatomért is. Nem akartam nő lenni, egy zombi voltam, aki kétségbeesve harcolt az elvesztett szeretetért. Mert szeretett a barátom is, de másképp, azt az anyai szeretetet nem pótolta semmi. Hogy anyám miért volt ilyen, ne menjünk bele, valószínűleg ő is beteg volt.

A te barátnőd is szeretetet kér a hipochonderkedéseivel szerintem, általában ez a magyarázata. Én is emlegettem, hogy meg akarok halni, és már az is jólesett, amikor sajnáltak érte. Máskor meg direkt összevesztem mindenkivel, hogy érezzem az akkori, természetes otthoni, háborús légkört, sőt, lemocskoltattam magam, hogy fájjon a lelkem, mert én nem a testemet vagdostam, hanem a lelkemet vagdostattam.

Szánalom voltam, egy vergődő halom. Innen jöttem én.

2009. dec. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
L24-nek... mintha magamat hallanám, kivéve a szülői részt, az más... még mindig én F28
2009. dec. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Fúúúúúú. Ez nagyon ráillik. És ilyesmi sejtésem van nekem is. Annyi módosítással, hogy szerintem kiskorában lesajnálták a gerincferdülése (mindig mondja, hogy XYZ dolgokat nem csinálhat miatta és ami neki van az a legveszélyesebb fajta és fűzője is volt, amit amikor pár hónaposan megláttam, elszégyelte magát, hogy nem rakta el, de engem nem zavart és legközelebb már őt sem zavarta, ha látom) miatt és mostanában elég csúnyán bánnak vele. Elég nagy házban élnek és 1 éve nem volt pénzük, apja még nem volt nyugdíjas, anyukájának sem volt munkája, bankszámla erősen apadt és azzal stresszeltették, hogy ott kell hagynia a sulit és dolgoznia kell menni. De ezt így 1-2 hónapon keresztül. Teljesen összetört. Anyja olyan, hogy ha nem tudja kiteregetni a ruhát (valami apró dolgot nem tud megcsinálni), akkor lehordja utolsó szarnak és leb*ssza, ordít, csinálja a feszültséget, stb.. Máskor meg tök kedves. Apja leszarja, egész nap gépezik.
2009. dec. 18. 02:00
 14/25 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzátennék, hogy sokszor fordult vele elő az, hogy az élvezeteket elutasítja (szexuálisat is).


Jógára amúgy 1-2 hónapja jár.

2009. dec. 18. 02:11
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, tudtam segíteni a történetemmel, mert úgy gondolom, elég tipikus. Én sem akkor voltam ennyire okos, amikor benne voltam, hanem utólag állt össze a kép. Sőt, amikor azt mondták rám, hogy hipochonder vagyok, kézzel-lábbal tiltakoztam, de ez is csak egy jele ennek a rothadó betegségnek (én csak így hívom, mert a test és a lélek is rothad).

Nézzetek szét a szülőknél, és ne várd, hogy kimondja a problémát, mert nem fogja. Én sem tettem. De végtelenül hálás lesz, ha eltalálod, mert sajnos ezt neked kell most kibarkóbázni.

Még valami: azért írtam, mert már láttam, hogy nagyon elindult a fújjogás, meg a "hagyd ott" tanács. Nyilván fogalmuk sincs sokaknak, hogy mi ez. De most neked kell erősebbnek lenned, és azt fogod vele elérni, amit az én barátom: egy életre a legjobb kapcsolatom maradt vele, hálás vagyok neki, és mindenben számíthat rám ő is. Különleges lett ettől a kapcsolatunk, majd a szakítás után a barátságunk, mindkettőnknek lett egy feltétlen bizalmasa, akire mindig számíthat, amíg él, de úgy, hogy tisztán látszik, hogy egyikünk új kapcsolatába se zavar bele.


Sok sikert, minden jót nektek!

2009. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Minden jót! :-)

2009. dec. 18. 02:18
 17/25 anonim ***** válasza:
A rózsaszín felhők mellett azt is vedd tudomásul, hogy így, önző módon az életed egy előre meghatározatlan részét rabolja el tőled (mondjuk 1-2-3-4 esetleg 5 évet), fölég, ha nem is jársz sikerrel, ami akár az életed hátralévőrészét is megpecsételheti... Megéri ez neked? Neked kell döntened!
2009. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
02:13-as válaszára: Veled az a baj, hogy csak érzelmi alapon akarsz hatni a kérdezőre. Lehet egy utolsó görény leszek, de: szerinted most, ha újrakezdhetné a barátod, végigcsinálni veled? Annak tudtában, hogy most már tudja, hogy nagy jövőben vége lesz a kapcsolatotoknak(nem ismerem a körülményeket és nem is érdekel)? Bármit is mondott neked, vajon tényleg nem zavarja, hogy ő "felpofozott" te meg most egy másik pali oldalán lógsz (ha nem, akkor is vége van)? Teljesen mindegy, hogy lehet most ő is boldog kapcsolatban él, azért az a pár év amit "rápazarolt"... Csak azért hoztam fel, mert az ilyen emberek, mint amilyen voltál, azt hiszik körülöttük forog a világ, ha ők rothadnak, rothadjanak azok a jó szándékú emberek is akik segíteni próbálnának. Szóval érthető ez a "hagyd ott azonnal!" duma. Segíteni csak azon lehet aki engedi...
2009. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
rád pazarolt*
2009. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az az idő, amit valakinek a megsegítésére fordítunk nem elpazarolt idő..... egyszer visszakapjuk... valakitől, valahogyan, valamikor.... amikor szükségünk lesz rá...
2009. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!