Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Miért) Nem érzi nőnek magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Miért) Nem érzi nőnek magát?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, nagy szerelemmel indult az egész. Az elején nem volt semmi gond, azonban idén már teljesen "lepusztult" mind külsőleg, mind belsőleg. Szerintem nem érzi jól magát a bőrében, pedig a kezdetektől fogva mondtam neki, hogy milyen jó csaj (mert tényleg szexi). Igyekszem a kedvében járni, csokival vidítani és az anyagi helyzetére való tekintettel pár olyan ruhát is vettem neki, ami nekem is tetszik (itt volt egy kis nézeteltérés, én szexi cuccokat akartam neki venni, ő meg teljesen ellentéteseket nézett + fehérneműje lassan nincs és hiába mondom, hogy vegyünk neki, valahogy nem jutunk előrébb :s), próbálok vele beszélni, ha baj van, szóval nem igazán látom a probléma okát. A lábát már olyan szinten elhanyagolta, hogy olyan szőrös, mint az enyém(!!), pedig nem szőrtelen az sem. Hiába próbálok lelket önteni belé, valahogy elhagyja magát és nem is akar lábraállni. Lehetségesnek találom, hogy a szexhiány okozza a problémát, mert kb 1,5 éve "elromlott" a puncija, azóta kb bármit csinálok vele, nem élvezi (azelőtt ilyen baj nem volt). Idén ez a helyzet még rosszabbodott mindenféle fertőzésnek hála (most kb 2 hónapja nem volt semmi). Korábban is és mostanában is mondta, hogy ő fiú szeretne lenni, ami arra ad feltételezést, hogy nem szeret nőieskedni (pedig a kezdeteknél ezzel sem volt baj). Már erősen a szakításon jár a fejem, de igazából nem akarom. 21F 20L


Van valami ötlete valakinek, hogy mit csináljak vele? :s


2009. dec. 18. 00:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, hogy mi bántja. Biztos van valami ok ami miatt nagyon elkenődött. Mostanába az élet igazságtalanságival vagyok elfoglalva meg, hogy, hogy bánnak a körülöttem lévő fiúk a lányokkal. (tudom ez sajnos fordítva is megy) amikor ez az érzés rámjön képes vagyok csokit enni és nem tornázni pedig vigyázok az alakomra. Ha beszégettek ne a külsejével piszkáld, hogy aza baj, hanem inkább legyél megértő vele és próbáld valahogy kiszedni belőle (kedvesen), hogy mi lombozza le ennyire. Sok együttérzés csodákra képes!=) Szerintem depressziós lett ami nem múlik el egykönnyen:(
2009. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha jó nő valóban akkor vegyétek fel velem a kapcsolatot és találunk megoldást nektek... :)
2009. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy az ember képtelen szóban elmondani, mi jár az agyában... Van egy másik módszer, ami hatásos lehet, és neki is neked is könnyebb lesz ezután: írja le. Ő is te is szembesülsz vele a nélkül, hogy kimondaná. Én már alkalmaztam ezt a módszert, a férjemnek írtam le, hogy mi az ami bánt, nagyon frusztrált voltam.... Végül nem adtam oda, de ameddig írtam, azon gondolkodtam, hogyan lehet ebből kilábalni... Azt hiszem sikerült. ünnepek után a férjem is megkapja... Legyen tisztában azzal, ami bennem történik. ha érdekel, milyen szempontok szerint írtam le, privit írj..

Békés karácsonyt!!!

2009. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tőled, vagy a dolgotok komolyra fordulásától van valami tudatalatti fóbiája? Nem akar lány lenni, pánikrohamot kapott az összeköltözés gondolatára...
2009. dec. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Tegnap beszélgettem vele, és kicsit más jött ki, mint a bekezdőben írtam.


Nem beteg akar lenni, hanem a betegségektől fél, de nem tudom, hogy akkor miért képzeli be?! Gerincferdülése tényleg nagy szívfájdalom, anno fűzőt kellett hordani az iskolában is, ami miatt aztán kiközösítették. De azt mondja, hogy szülei nem sajnálták le különösebben és egyéb problémát sem igazán mondott. (nővérének egy volt barátja cikizte ezzel..)


Két új dolog derült ki, amiről eddig nem esett szó:

Mindig is azt mondták neki, hogy ő "hülye", csak szorgalmas, viszont az öccse okos, de lusta. Az igaz, hogy dolgokban nem éppen van a csúcson (matek+tájékozódás+talán logika), de én nem mondanám hülyének. Ezenkívül nagyon az jött le nekem, hogy valamitől nem sikerült kibontakoznia. Amíg meg nem született az öccse, addig nagyon befelé forduló volt.


Hogy miattam van-e az egész?!

Sokat gondolok rá, hogy igen. Pl én is az okos, de lusta csoportba tartozom, ezenkívül nem hagyom el magam úgy, mint ő, sokkal harciasabb és radikálisabb vagyok. Emiatt úgy gondolom, hogy egyesek számára egy negatív vibráció vesz körül. És sajnos elvárásaim is tudnak lenni. Valószínűleg az utolsó a legrosszabb a számára.

2009. dec. 19. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!