Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FlexesMISI kérdése:

Honnan tudom hogy tetszek neki vagy csak kihasználja azt hogy nekem tetszik?

Figyelt kérdés
17 éves lányról lenne szó, osztálytárs. Elég sokszor kér tőlem cigit én pedig adok neki, ezzel jelezve azt hogy bejön nekem. Honnan döntöm el hogy én is tetszek e neki vagy csak az ingyen cigire hajt?
2014. márc. 25. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ingyes cigis régi trükk.
2014. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak trükk hidd el!
2014. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Mondjam neki hogy nem adok cigit vagy mi? És mi van ha mégis lenne nála esélyem? Ezzel tuti elrontanám...
2014. márc. 25. 18:54
 4/15 anonim ***** válasza:
lol..ezzel nemjelzel ló fütyit se
2014. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
és énis 17vagyok
2014. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát a viselkedésemből simán le lehet szűrni hogy tetszik nekem, és ő ezzel szerintem tisztában is van. De amit nem tudok hogy ő mit gondol. :/
2014. márc. 25. 18:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki viccesen, hogy akkor kap cigit, ha elmegy veled sétálni vagy ilyesmi. Hátha benne lesz. Ha nem, akkor sem éghetsz be túlságosan.
2014. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hmm és ezt pontosan hogyan tálaljam neki :O
2014. márc. 25. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát cigit kér, és te megmondod neki, hogy kapsz, hogyha eljössz velem ide vagy oda. Ekkor reagál valamit. Ha igen akkor minden szuper, ha meg nem, akkor ránézel, elneveted magad, és azt mondod, látnod kellett volna az arcod vagy valami hasonlót.
2014. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, elég félénk vagyok e téren... Meg nem hiszem hogy érzelemmentesen tudnám neki füllenteni azt hogy csak vicc volt :/
2014. márc. 25. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!