Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ilyen a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szobatársamnak van egy csomó fiú ismerőse. Egyszer mutatott egy srácot és mondtam rá, hogy ejha, de jól néz ki! Barátnőmmel viccelődtünk is, hogy legközelebbi buli után ha nincs hol aludnia, akkor mellettem talál alvóhelyet...

(ez csak élcelődés volt részemről, sosem gondoltam komolyan! Nekem, szobatársamnak és a srácnak van párja).


Nemrég volt is egy buli, a srác is ott volt, de kb. 2 szót ha váltottam vele, mert nem vele voltam elfoglalva. A barátnőm kérdezte, hogy intézzen nekem egy szép éjszakát? Én meg mondtam, hogy köszönöm, de nem kérem, hogy bármit is intézzen nekem az éjszaka. Én este előbb visszamentem aludni, és arra keltem, hogy a szobatársam a sráccal és a barátjával (mindig nálunk alszik) beállít. Mondta, hogy a srác itt akar aludni. De az ő ágyában így is ketten lesznek, fogadjam én be. Ezen jól kiakadtam, mert a srác pár emelettel feljebb lakik, kérdeztem, hogy miért nem tud bemenni a szobájába? És mondták, hogy kizárta magát a portás (akinél a pótkulcs van, meg eltűnt).

Én nem akartam még a megcsalás gyanú árnyékába sem keveredni, meg feleslegesen féltékennyé tenni a párom, ezt meg sem beszéltem vele, nem akartam az egészet így elmentem pár szobával arrébb a haveromhoz, (igen ő is fiú), hogy aludjon a barátnőjénél, mert hozzánk jött egy fiú. Szerencsére megértő volt és én a haverom ágyában aludtam, a srác az enyémben, haver meg a csajánál.


De marha pipa vagyok rá, mit képzelt? Hogy ezzel nekem jót tesz? Tudja, hogy szeretem a párom akkor miért hozott ilyen kellemetlen helyzetbe?


Annyira mérges vagyok rá, hogy az kimondhatatlan!


2014. márc. 30. 15:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát mi egy olyan furcsa párocska vagyunk, hogy az ilyeneket megbeszéljük egymással. Mint mondtam, én nem titkolom ,sem az érzéseimet sem a gondolataimat. Már rég megbeszéltük mik azok a dolgok, amik beleférnek vagy nem a kapcsolatunkban. Párom azt sem bánná ha egy fiú mellettem aludna, mert megbízik bennem, de ezt azért előre megszoktuk beszélni, hogy ez van, más megoldás nem volt.


Ha neki tetszik szexuálisan vagy akárhogy is egy lány, és tényleg nagyon tetszik neki, akkor beszélünk róla. Soha nem tabu közöttünk ilyesmi. Ha épp nem úgy érzünk egymás iránt mint a csőlátásos szerelmesek azt is megbeszéljük.


Párom nem akad ki az ilyen kijelentéseken mert nincs jelentősége kettőnkre nézve, ahogy az ő ilyen kijelentései sem. Gáz akkor lenne, nem tudnák ezeket a dolgokat kezelni. Hogy nem én vagyok a világegyetem, de még csak a Föld legjobb nője az tény. Hogy lesz mindig nálam szebb és jobb, tény. És hogy a jobb kívánatosabb? Igen. Nem várom el, hogy úgy szeressen 5 év után, ahogy az első évben. Természetesen ő sem vak, ő is lát nálam jobbat, nem haragszom érte. Mert velem is megesik ez.

De meg tudjuk beszélni egymással, úgy, hogy semmit ne kelljen szégyellnünk egymás előtt.


Tehát mi ilyeneken nem akadunk fent!

2014. márc. 30. 16:19
 12/13 Költőnő? ***** válasza:
Egy tényleges barátjával hadd viccelődhessen már az ember......
2014. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

értem én, ahány ház,annyi szokás.

Viszont lehet a barátnőd is tesztelni akart, mennyire gondolsz néhány dolgot komolyan

2014. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!