Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve járunk...de már nem olyan volt az utóbbi időbe a kapcsolatunk mint kéne.. én szeretem de ő nem foglalkozik velem.. tegnap csináltam egy hülyeséget fel hivtam az egyik fiú barátomat hogy jöjjön el hozzám akivel elcsattant egy csók...ők nem ismerik egymást.. szóval kicsi lenne az esélye hogy kiderüljön de mégis lelkifurdalásom van lehet is persze én nem vagyok ilyen... :(
2014. márc. 30. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el, borzalmasan szarul fog neki esni és maga alatt lesz, de legalább megkönnyebbülsz. Ha megcsaltam, úgy sem számít mit érez
2014. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mond el.
2014. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válasszal el akartalak gondolkodtatni, de a végén még elhiszed. Rohadt önző dolog lenne. Mégis, mi a francot csinál utána?? Fájni fog neki, és nem tud vele mit kezdeni!! Csak magadért tennéd. Ha elmondod, legyen benned annyi, hogy nem folytatod a kapcsolatot
2014. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne már emberek! Itt egy tini, aki smacizott egyet. Nagy ügy. Nem bújt ágyba senkivel. Nem szép dolog, ez tény. De szerintem felejtsd el, bocsáss meg magadnak és soha többet ne csinálj ilyet. Neki pedig erről nem kell tudnia, mert ha szereted ez megöli a bizalmat. Természetesen ha szexuális kapcsolat is lett volna köztetek, egészen másként vélekednék. De egy csóknak (főleg, hogy lelkiismeret furdalásod is van) nem kell ekkora feneket keríteni. Egek! Még, hogy hagyd el...:) most komolyan?:)
2014. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozik veled.

Itt a kulcsmondat, ennek a kapcsolatnak már vége.

Te sem szereted, akkor nem csókolgatnál félre.


Nem jellemző rád, de megtörtént.

Miért? Mert a pároddal nem olyan semmi amilyennek lennie kéne nem kapod meg azt amire vágysz.

Már nem is annyira kapcsolat csak megszokás.

2014. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!