Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a barátom semmit sem mond el?

Figyelt kérdés

Most is kapott egy telefonhívást és már pattant is, kérdeztem, hogy mikor jön, erre azt mondta, hogy nem tudja, akkor kérdeztem, hogy egyáltalán hová mész, erre meg csak azt válaszolta, hogy ide is meg oda is és mosolyog... Ez tök rosszul esik nekem, főleg, hogy együtt is élünk már 3 hete. És nem ez az első eset, teljesen úgy kezeli ezt a kapcsolatot mintha egyedüli személyként lenne benne, mert, hogy nem szokta meg, hogy be kell számolni a dolgairól.


Randizni még sosem vitt el, mert szerinte az felesleges, és utálja is, olyanokat csinál, hogy pl néha mikor meg akarom puszilni, akkor azt mondja, hogy Hagyj békén! Állítólag csak szórakozik, és már egy csomószor mondtam neki, hogy ez nekem baromi rosszul esik, hogy így elutasít meg így beszél velem még viccből is. Meg, ha valamit nem fogok fel elsőre, és mondjuk 2x el kell ismételnie, akkor sem túl kedvesen beszél velem. Meg, ha valamit én szeretnék neki mesélni, akkor csitítgat, meg nem figyel oda, hogy mit mondok és elmondom a mondókámat aztán visszakérdez, hogy mit mondtál.


Állítólag nagyon szeret engem, de én nap mint nap, furán érzem magam miatta. És még ezekért is én vagyok "hülye", ha netán tán felhozom valamelyiket.


19 L


2014. márc. 30. 18:23
 1/9 ASOT ***** válasza:
100%

3 hete együtt éltek? és előtte sem volt semmi randi?

Hány éves a barátod?

Te is dolgozol, vagy csak ő ?


Amúgy láthatóan neked ez nem egy jó kapcsolat....a többit a válaszaid után.

2014. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Szerintem minél előbb lépj ki ebből a kapcsolatból!
2014. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért is költöztél össze vele egyáltalán??
2014. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem előtte sem volt randi... 3 hónapja vagyunk együtt, Ő is 19 éves, mint én, egy egyetemre járunk és albérletben lakunk.
2014. márc. 30. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hónapja vagytok együtt?? Nagyon korai volt az összeköltözés, NAGYON.
2014. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért költöztem vele össze, mert szeretem. Mert, ha nagyon aranyos, rendes fiú is tud lenni, ezek mellett. És amikor nagyon bedurcizok, akkor mindig jön, hogy ő halálosan szeret stb... és én elhiszem neki. De pár napja kezd egyre rosszabb lenni a dolog.


A randi dolog eleinte a tanulás és a pénz miatt maradt el. Tudom, hogy nem egy gazdag gyerek. Viszont azóta már lett volna olyan helyzetben, de úgy láttam, hogy inkább italra és cigire költötte...

De pl, hogy jót is szóljak tudja, hogy szeretem az édességet, és sokszor meglep csak úgy valamivel. Szóval nem tudok elmenni rajta... :/

2014. márc. 30. 18:37
 7/9 ASOT ***** válasza:

ó igen nagyon sokan szeretik egymást és már másnap el is jegyzik egymást...korai volt valóban.


De mivel odáig vagy érte így nem tudunk meggyőzni az ellenkezőjéről, és arról h butuska voltál és vagy ha vele maradsz.


így hát majd elválik mi lesz a vége

2014. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkitől!

Érzem én sajnos, hogy ez a történet nem kerek egész. :/ Csak kíváncsi voltam, hogy a külső szemlélők, hogy látják, a kapcsolaton belüli kommunikációt. Hogy nem csak Én vagyok-e egy idegesítő házsártos barátnő, aki mindenről tudni akar...

2014. márc. 30. 18:49
 9/9 ASOT ***** válasza:

Te tudod mit akarsz, de nem biztos hogy jelen esetben tudod azt h neked mi a jó :)

na sok szerencsét.

2014. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!