Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal pár napja megismerkedtem és tök jól ment minden.Eddig csak úszni jártunk együtt.Minden jól ment amíg én megkérdezte tőlem,hogy tetszek-e neki,erre én ilyen igent sejtő mondattal válaszoltam...Majd én megkérdeztem,hogy lehet-e köztünk barátságnál több,erre ő azt mondta,hogy ha megismerjük egymást akkor igen.Az óta 3 napig szivecskéztünk meg hülyéskedtünk és dicsértünk egymást.Tegnap sok barátomat megkérdeztem,hogy mit csináljak.Azt mondták,hogy mondjam el neki amíg nem késő.Na tegnap elmondtam neki és azt mondta,hogy neki más tetszik és,hogy rám barátként tekint...Mit kéne most csinálnom?Szerintetek mi volt ez az egész?Siettem,nem tetszettem neki,lehet még valami esélyem?Nagyon szépen kérek mindenkit,hogy próbáljon segíteni mert ez már a sokadik csalódásom volt és kezd már nagyon kezd negatívvá válni az önbizalmam...16 éves vagyok.Ha valami kérdés van kérdezd meg nyugodtan!

2014. márc. 30. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác!
2014. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy más tetszik neki még nem jelent semmit. Habár nem jó jel.

A szivecskézés helyett próbálj törődni vele meg beszélgetni értelmesebb témákról. Ha a belsőd megfogja akkor beléd szerethet.

Csak vigyázz, ne ess át a túloldalra nélküle.

Valamilyen szinten tetszened kell neki, ha korábban azt mondta lehet valami...

Habár van arra is esély, hogy csak szórakozott.

2014. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!