Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők vajon mit adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők vajon mit adnak bele a kapcsolatba a testükön kívül és pontosan mit várnak érte cserébe, reálisak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 Zakathol ***** válasza:
70%
#10: Én látok egy egész rakás ügyeletes lúzert is :D
2014. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Hőscincér!


Talán veled volt a gond, azért bántak veled így, vagy csak simán ezt érdemelted.


*Kanok magánlevelére nem válaszolok :P

2014. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
33%
Zakathol, neked az a lúzer, aki kimondja az igazságot a nők agyamentségeiről?! Ennyire nem ismered még a nőket? Mert aki ismeri őket, azoknak egytől egyig ilyen véleménye van róluk!
2014. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 Zakathol ***** válasza:
81%

#13: Érdekes az én környezetemben a nők 80%-a halál normális, a barátnőm is...

Az hogy a férfiak egy része nem alkalmas párkapcsolatban élésre, még nem teszi jogossá a nők mocskolódását.


Igen, tudom hogy van egy rakás felszínes idióta p1cs4, de könyörgöm egy férfinek legyen annyi intelligenciája, hogy ezeket kiszűri, és megkeresi azt a társaságot amelyik számára megfelelő...

2014. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
17%
Zakathol, te biztos jóképű vagy, vagy pedig sok a pénzed! Biztos van benned valamilyen tulajdonság, ami miatt kellesz a csajodnak!
2014. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 Zakathol ***** válasza:
67%

"Biztos van benned valamilyen tulajdonság, ami miatt kellesz a csajodnak!" Jó reggelt kívánok. A párkapcsolat is egyfajta cserekeskedelem. Ha te elvárod, hogy legyen számodra szimpatikus tulajdonsága a csajodnak, akkor nyilván őt is meg kell fognod valamivel. Ez nem érv, ne is haragudj...


Erős középmzőny a külsőm. Kb 175 centimhez 60kg párosul, tehát még vékony is vagyok, nem egy 185 centis szőke herceg. A pénzemről meg csak annyit, hogy 27 évesen most készülök az államvizsgámra, nincs bevételem, és a szüleimmel élek. Még valami?

2014. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
86%
Kajak elröhögtem magam, ahogy egymásnak esett itt mindenki. Kurvа jó. :DDD
2014. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
45%
Én csak azért járok ide, hogy a forever alone-okat recsegtessem :)
2014. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
33%

"Jó reggelt kívánok. A párkapcsolat is egyfajta cserekeskedelem. Ha te elvárod, hogy legyen számodra szimpatikus tulajdonsága a csajodnak, akkor nyilván őt is meg kell fognod valamivel. Ez nem érv, ne is haragudj..."


De bizony érv, hiszen a lányok felszínesek, és ha nem jóképű egy pasi(amiről nem tehet!!), akkor labdába se rúghat! Esetleg ha nem jóképű, de sok a pénze, akkor van esélye a csajoknál, de akinek egyik sincs, az lehúzhatja a rolót...

2014. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
15%

"Én csak azért járok ide, hogy a forever alone-okat recsegtessem :)"


És ezek után még csodálkozol, hogy a lányoknak olyan hírük van, amilyen?! Ezzel a válaszoddal kiállítottad a bizonyítványodat!

2014. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!