Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők vajon mit adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők vajon mit adnak bele a kapcsolatba a testükön kívül és pontosan mit várnak érte cserébe, reálisak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 Zakathol ***** válasza:
80%

#19: Gondolom neked bármilyen külsővel rendelkező barátnő megfelelő.

Mitől lenne irreális elvárás az, hogy a kiszemelted számodra tetszetős külső jegyekkel rendelkezzen? Az álattvilágban hogy működik szerinted? A legszínesebb tollazatú, legszebb hangú, legerősebb hímek kapnak nőstényeket. Ez nem felszínesség, hanem egy belső, természetes kényszer.

2014. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
15%

21-es Zakathol.

Tehát aki nem néz ki jól,az haljon meg egyedül? Mert az összes ilyen kérdés eredménye mindig ez.A férfiak felső 20%-a mindent megkap nőkből(aki persze jól néz ki),a többi meg haljon meg...

2014. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 Zakathol ***** válasza:
81%

#22: Ez megint a "jajszegényférfiak" jellegű hozzáállás. A ronda nőkkel mi a helyzet?


A ronda férfiak nem szeretnének minél szebb barátnőt? A ronda nők nem szereténnek minél jóképűbb barátot? Mindkét nemnél ugyanúgy megvan az elkeseredett réteg, de ettől még nem kéne automatikusan a nőknek lenniük a felszínes r1b4ncoknak.

2014. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
30%

Zakathol.

Tudod az a baj,hogy én még csak nem is vagyok ronda.Szóval még azt se mondhatom,hogy egy nyomorék lennék.Jól öltözöm,van pénzem is,egyetemen tanulok egy elég jó szakon,na ezt hozd össze,mégsem kellek egy nőnek sem...

2014. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 Zakathol ***** válasza:
82%

#24: Az általad felsorolt felszínes tulajdonságokon túl lehet, hogy nincs olyan belső értéked ami a környezetedben élő nőknek kell.


Én értem, hogy neked - és még rohadt sok férfinak - ezt dobja a gép, de ettől miért automatikusan a nők a gyökerek?


Nem azt vitatom, hogy nem létezik olyan, hogy egy előnyös tulajdonságokkal rendelkező férfinek nincs barátnője, hanem azt vitatom, hogy ezért kizárólag a nők a hibásak. Nem mindegy.

2014. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
17%
Akkor ki a hibás Zakathol?
2014. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
38%

Én azt tapasztalom, hogy gyakoribb, hogy a nő dolgozik, a férfi meg otthon lógatja a tökét, nem csinál semmit, ül a nő által fenntartott lakásban, eszi a nő kajáját, és ha ezen néha a nő kiakad, akkor a faszi üvöltözik, erőszakoskodik.


Számtalan ilyen példát láttam. Többek között apámat.

2014. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
60%

Aki a bal kezével van kapcsolatban, az ne itt vetítse ki a haragát a nőkre, mert képtelen egyet szerezni.

Menjetek inkább, kész a vacsi, anyukátok pont most főzte, még kihűl!

2014. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
78%

Aki a bal kezével van kapcsolatban, az ne itt vetítse ki a haragát a nőkre, mert képtelen egyet szerezni.

Menjetek inkább, kész a vacsi, anyukátok pont most főzte, még kihűl! Normális FÉRFIAK tudják, hogy nem kell általánosítani, minden nő és minden férfi más, és mindenkinek megvan a maga párja, csak keresni kéne és nem a sült galambot várni!

2014. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 Zakathol ***** válasza:
68%

Kell, hogy legyen hibás? Valakit szidni kell? Kötelező?


Ahogy korábban írtam, ez az egész ökoszisztémában így működik. Nyilván nagyképűségnek tűnik egy olyan embertől ezt hallani akinek barátnője van, de ha nem lenne (ahogy arra volt is már példa elég sokszor, elég hosszú ideig), is így gondol(nám/tam)...


Mindenkinek fel kell fedeznie a saját életét. Megtalálnia azokat a dolgokat amik párkapcsolattól függetlenül boldoggá teszik. A baj az, hogy általában az emberek többsége eleve a párkapcsolatoktól teszi függővé a boldogságát, holott ennek fordítva kéne lennie.


Építsd fel az életed, majd egészítsd ki egy ahhoz való párral.

2014. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!