Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők vajon mit adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők vajon mit adnak bele a kapcsolatba a testükön kívül és pontosan mit várnak érte cserébe, reálisak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
95%

Csak azt mondaná meg végre valaki, hogy

1. miért kell MINDEN nőt egy kalap alá venni?

2. miért kell rosszindulatúan fröcsögni?

3. ha valaki (nőként) megcáfolja, amit írtok, akkor azt miért kell hazugnak bélyegezni?


Nő vagyok, és elhiszem, hogy sok a gané, felszínes, pénzéhes, arrogáns, feminista (..stb.) nő, de ugyanannyi van ezeknek a férfi megfelelőjéből is. Ha valaki őszinte, normális párkapcsolatot akar, tehát vannak elvárásai saját magával, a társával és a kapcsolattal szemben is, annak tény, hogy nagyon nehéz dolga van. Viszont aki elkezd fröcsögni, és ujjal mutogatni a másik nemre, annak esélye nincs szvsz, mivel olyan szinten visszataszítú, szánalmas, és ALJAS viselkedés ez.

És nem, nem arról van szó, hogy valami x. feminista harcos l.ibának fáj az "igazság" (vagy a ti szubjektív igazságnak vélt valamitek), hanem tényleg zavaró ez a sarkítás, általánosítás és rosszindulat.

2014. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

Egy példát belinkeltél, ügyes vagy.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__55..


Tessék, akkor ezek szerint minden férfi meleg?

2014. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
70%

"De bizony érv, hiszen a lányok felszínesek, és ha nem jóképű egy pasi(amiről nem tehet!!), akkor labdába se rúghat!"


De álszent itt valaki....


Ezt ugyanúgy át lehet fordítani a férfiakra is.....Hiszen a férfiak felszínesek...és ha nem szép a lány az ő ízlésük szerint, akkor labdába se rúghat. Sőt, vannak olyan majmok, akiknek a haverok véleménye a döntő. Szóval én ismerek olyan pasit is, akinek hiába tetszett az adott lány, a haverok szerint randa volt, ezért dobta a csajt.....

Igaz mindketten dolgoztok, de azért a lány még főzzön is rátok, meg ennyi erővel legyen házi cseléd is. Mert ti fáradtak vagytok a házimunkához. Meg az amúgy is női munka:D De elvenni már smafu, a gyerekvállalásra meg pláne visítva menekültök nagyon sokan...


Hagyjuk már...mert a pasik aztán összejönnek olyan nővel aki nem tetszik nekik....persze hogyne. Ki kajálja be ezt?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ugyanannyit tettem és teszek a házasságomba mint amennyit elvárok. És ez a kapcsolatunk alatt is így volt.


A férjem megfelel mind a külső, mint a belsőre vonatkozó elvárásaimnak.


Szóval magas, barna hajú, barna szemű. Izmos, bár nem kigyúrt, és van egy kis pocakja is amit szeretek:). (pont az ilyen típusú pasikat szeretem. Ez jön be. Aranyos mosolya, helyes arca van, borostát hord. Elég magas az én magasságomhoz. ő 190 én 175 centi vagyok.


Külsőre én is bejövök neki. (nem festett szőke haj, világoskék szem, telt homokóra alkat) Megvan köztünk a fizikai vonzalom.


A személyiségünk pont annyira hasonló amivel remekül kiegészítjük egymást. Ez rengeteg mindenből áll össze, nem fogom felsorolni.


Mindketten ugyanazt adjuk a kapcsolatba: szerelmet egymás iránt. Törődést, ami az évek alatt sem csökkent, tiszteletet, hűséget, bizalmat, jó szexet, mindketten dolgozunk (megosztjuk az anyagi felelősséget), de igyekszünk minél többet együtt lenni.


Mindkettőnknek ugyanolyan szabadsága van a baráti programokra. Többnyire együtt megyünk, de olyan is előfordul, hogy külön. Ilyenkor nincs hiszti, nincs féltékenykedés. 100%-os a bizalom akkor is ha én férfi barátommal találkozom, és akkor is ha ő egy lány haverjával fut össze.


Nem hinném hogy ezek túl nagy elvárások...

2014. ápr. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
90%

Azért születtek itt egészen elképesztő válaszok, két hozzászóló kivételével siralmas amit összegányolt a jónép.

Miért is lennének azért a nők a hibásak, mert nem kell a nyakukba a frusztrált, önbizalomhiányos, nőgyűlölő férfiak nyomora? Alanyi jogon járna nektek a megértő, tökéletes barátnő (aki mint tudjuk semmi esetre sem kövér és/vagy csúnyácska, mert hát arra nem áll fel a pö.csötök, de hát ez evolúció), miközben ti az ég világon semmit nem tudtok felmutatni? Az ember nem azért választ párt, meg jaj hát annak a szerencsétlennek is kell valaki, feláldozom magamat, biztos arany szívet takar az igénytelen külseje és az ótvar modora, csak kell neki valaki, akibe pár évig törölheti a lábát, mert ennyi neki is jár. Ahhoz hogy az ember nemtől függetlenül kelljen annak a másiknak aki neki megfelel, ahhoz kőkeményen fel kell mutatni ezt-azt. Az nettó baromság, hogy a jóképűség az egyetlen ami fontos a nőknek, mert egy ronda férfit is megszépít a stílus, a humor, az ész, a műveltség, a stílus, stb, csak hát ezeken ugye dolgozni kell, az ilyen rinyáló szerencsétlenek meg meg vannak róla győződve, hogy bőven elég ha a kanapén fingó, sörrel a kézben fröcsögő önmagukat adják az álomnőnek, hát hiszen ez az őszinte!

A leszbikus lány meg nagy valószínűséggel jobban ért a nőkhöz, mint az őt leoltó, önsajnáltató nyomorultak. Azt kéne megérteni, hogy ti váltjátok ki a nőkből a szemét viselkedést, ezzel a hárító, mást hibáztató szánalmas viselkedéssel.

2014. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
30%
#55: Kölcsönös!
2014. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
10%

55-ös vagyok


Kölcsönös, így van! Ha egy nő rinyálna itt, hogy minden pasi szar szemét alak, mert nem kell neki olyan pár, aki nem tud semmit felmutatni (nem anyagiakról van itt szó, egyik esetben sem), akkor ő ugyanezt a választ kapná. Nemtől függetlenül senki se gondolja már normálisnak azt, hogy ha nagy hangon óbégat és szidja azt akinek nem kell az ő értéktelen segge, az jogos, és bárki neki fog igazat adni. Törekedjen mindenki arra, hogy a lehető legjobbat hozza ki magából, és legyen tisztában azzal hogy mennyit ér. Azért mert farkad van, nem jár neked a szőke topmodell, és ugyanígy fordítva.

2014. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
65%
Tudod sokunk jó ideje le se sz#rja a szőke cicababa topmodell plázap#csákat, mert nemhogy mi ilyenre vágyunk, hanem a hátunk közepére sem kívánunk egy lelketlen nyafogós retket, aki a viaszbaba testén kívül semmit sem tud felmutatni. Ha háborgunk is, az amiatt van, mert a teljesen átlagos, nem feltűnősködő nőktől is ezt kapjuk, akikről eszünk ágában sem volt soha semmi rosszat feltételezni. (56-os vagyok.)
2014. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Ugyanezt el lehetne mondani sok férfiról is. Abszolút nem nemi sajátosság, hogy ki mennyire szar alak. De már eleve az bicskanyitogató, ahogy fel lett téve a kérdés. Ezzel az erővel sok nő kérdezhetné azt is, hogy a mai férfiak mit adnak a kapcsolatba a farkukon meg a sértett önérzetükön kívül? Nincs olyan, hogy minden férfi a megtestesült hidegvér, logika, értelem, őszinteség, stb, csak hogy a leggyakrabban puffogtatott "férfias" közhelyeket említsem, és olyan sincs, hogy minden nő túlérzékeny, agyatlan hisztérika. Amíg valaki nem jut el oda, hogy emberként kezelje a másikat, és ne nemi sztereotípiaként, addig ne is várjon sokat.
2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Ki itt a "a szőke cicababa topmodell plázap..csa?
2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!