Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek! Kerlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Kerlek valaki valami jó tanácsot! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már kb 8 hónapja tetszik és van egy másik srác is akit meg több mint egy éve ismerek és belé voltam először igazán szerelmes..csak ugye most megismertem a másik fiút akivel nagyon furcsa a kapcsolatunk.van hogy olyan minta egyutt lennénk es van amikor olyan bunko velem mintha valami nem is tudom mit követtem volna el.de szeretem.es el akartam neki mondani.de nem mertem.es mert össze zavarodtam..mert a hétvégén találkoztam a másik fiúval(ő olyan tudjátok "első igazi szerelmem es ezert mindig is érezni fogok iránta valamit")és valahogy elöntött valami nagyon jo érzés..

Csak most fogalmam sincs hogy mit csináljak.az első fiúval mindennap találkozók a másik fiúval nagyon ritkán..szerintetek?


2014. márc. 31. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd azzal, hogy leírod ezt újra, értelmesen, külön mondatokban
2014. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!