Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadás?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek azt mondtam tök átlagos a külseje.Teljesen kiakadt még sírt is.Miért?

2014. ápr. 1. 00:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Túl merev vagy skac. Nem dől össze a világ ha bókolsz neki egy sort és sírás helyett megnevetteted.
2014. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Tehát akkor hazudni kell.Ő a legszebb holott nem így gondolom....
2014. ápr. 1. 00:23
 13/26 anonim ***** válasza:
Az élet az nem egy habos torta...
2014. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Ki mondta hogy hazudj? Én ennyivel magyaráznám a dolgokat, lehet hogy vannak nálad szebb lányok/nők de nekem te vagy szép mint a külső úgy a belső értékeiddel együtt... Nem azért jöttél vele össze, mert szeretted gondolom én. Valami a közelébe csábított! De nálad fejben gondok lehetnek...
2014. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
akkor még nem vagy szerelmes ha nem őt gondolod a legszebbnek vagyis nálam így van ha szerelmes vagyok akkor szerintem ő a legszebb igyis látom és gondolom is
2014. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Vonzó persze izgalomba is hoz de annyira nem szép.Okos,izgalmas szép de nem kiemelkedően.Nem a szépségét szeretem.
2014. ápr. 1. 00:29
 17/26 Nightek válasza:
No offense, de te most kajak itt csépeled a gépet miközbe a csajod kint sír? :D Am meg nem hallottál a kegyes hazugságról? Ha jól esik neki hogy azt mondod neki hogy ő a legszebb akkor ez most olyan nagy dolog? Beszéld meg vele, de kár ebből ekkora ügyet csinálni.
2014. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
És nincs benne valami plusz? Az én barátnőmnél is van úgymond szebb, de van az arcában valami báj, ami a hangjával együtt elvarázsol.
2014. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Furcsa az én barátom is kiakadt ezen.... pedig nekem nem kell más és nagyonjól néz ki, de igen tény hogy nála vannak szebbek is. Utána ő is mondta hogy szerinte pl Selena Gomez néz ki nálam jobban :DDD (nyilván bosszúból), de engem nem igazán zavar. Tisztában vagyok vele, ez van. Attól még én nagyonnagyon szeretem és nem tudnék mással lenni csak azért mert az jobban néz ki. Tárgyilagosnak kell szerintem lenni, nem elfogultnak:////
2014. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésedre válaszolva, érthető, hogy megbántódott, mert nyilván ő is tudja magáról, és hogy ezt a te szádból is hallotta csak só volt a sebbe. De te meg ilyen vagy, ez is lehet jó, legalább a bókjaid többet érnek, viszont ha ő meg többet igényel... marad a megbeszélés.
2014. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!