Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Együtt maradnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Együtt maradnátok a barátnőtökkel, ha kiderülne róla, hogy megerőszakolták őt, mialatt veletek volt kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy ez nektek egyenlő azzal, hogy meg lettetek csalva?

2014. ápr. 1. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
25%

Kiváncsi lennék , de őszintén, hogy a beteg agyatoknak mi számít olyan helyzetnek, mikor a nő nem ártatlan, ha megerőszakolják?


(Mert szerintem ilyen egy létezi, mégpedig az, ha előtte ő erőszakolta meg a férfit és az visszaerőszakolja. Ennyi.)

2014. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
64%

Erre csak annyit mondok, hogy ha egy nő részegen beugrik a mély vízbe és belefullad attól még nem a víz a hibás.

És a te gondolkodásmódod is elég furcsa, ha azt hiszed bármilyen férfi ugyanúgy tudna továbbra is tekinteni a barátnőjére a leírtak után. Én még áldozatként sem tudnék rá tekinteni.

Ha ő semmit nem tesz azért, hogy elkerülje a veszélyes helyzeteket akkor miért várná el, hogy más ártatlan áldozatként tekintsen rá?

egy kábítószerest sem sajnálok aki túllövi magát.

2014. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
22%

# 28 és a többiek! Pedig igenis van, amikor a nő tehet arról, hogy megerőszakolják őket! Lehet furán hangzik, de így van.


A mi városunk mostanság elég veszélyes ebből a szempontból. Kb havonta erőszakolnak meg valami tizenéves kislányt.

Miért?

Elmennek bulizni, egyszál pinaszoknyában. Az italukat mással fizettetik, ergo nem látják, hogy ki mit rak bele. Majd spórolás céljából, egyedül, éjszaka, sötétben vágnak neki a hazaútnak gyalog(!!!), olyan elhagyatott helyeken, ahol a kutya sem jár.

Múltkor egy beginázott kislányt erőszakoltak meg egy felüljáró alatt. Mi a francot keresett ott hajnalban egyedül?


Ők hívták ki maguk ellen a sorsot. Ha én tudok magamra vigyázni, én kérem az italt, és hazafelé, többen megyünk taxival hogy tényleg semmi baj ne legyen, akkor ők is megtudnák ezt tenni.


De aki komolyan, ennyire egy osotba, hogy éppen nem kezd el ugrálni egy sötét sikátorban, hogy "egyedül vagyok és részeg vagyok, valaki erőszakoljon már meg!", azt bocsánat, de nem tudom sajnálni. Áldozattípus.


Persze ez csak egy bizonyos százalék, de nálunk ez megy.

2014. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
91%

Te komolyan a vízhez hasonlítod a férfit, aki tud gondolkodni ????????????????????????????,


Najo , annyira felháboritó, nem is tudok mit mondani.

2014. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
89%
Tehát nem a férfit kell hibáztatni, hogy kihasználja azt, hogy a nő gyöngébb, hanem a nőt. Hát gratulálok. -.-
2014. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
23%

A férfi egy más tészta, az nem is ember aki ilyet tesz. De most nem róluk volt szó, hanem a nőkről.


A bulizás ma már egy veszélyes sport. Oda kell figyelni, nem szabad hülyeséget csinálni. Éssznél kell lenni.


De ne mondd nekem, hogy nincs semmi felelőssége a lányoknak a fentebb említett esetekben! Szerinted nem hibás az, aki tisztában van vele, hogy ez egy veszélyes város, mégis fogja magát és egyedül indul haza gyalog?


Szerintem ostobák, és megérdemlik. Ebben az esetben azt lehet megerőszakolni, aki hagyja...

2014. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
20%

a férfi a főhibás. a nő meg ha tehet róla akkor hülye és hibás.


lopni is tilos, menj el fuxokban egy rossz környékre. lógjon ki az utcán a zsebedből a pénztárcád. hibás leszel?


az!

2014. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
14%

73%-os, rémesen csőlátású vagy, folyamatosan csak ugyanazt a rizsát harácsolod és képtelen vagy értelmezni a hasonlatot.

De akkor hozok egy másik hasonlatot egy elég népszerű filmből.

Ha valaki besétál a Harlem közepére egy "Gyűlölöm a n*ggereket" feliratú táblával az se csodálkozzon, ha esetleg nem jut jut sérülés nélkül vagy nem hullazsákban szállítják el. Nehogy már mindig csak a másik legyen a hibás. Aki keresi a bajt az meg is találja.

Te feltételezed azt, hogy minden embernek a világon tökéletesen helyes morális értékrenddel kell rendelkeznie, elég csőlátás már bocsánat.


Nálam a nemi erőszak ahol a nőnek valóban semmi közreműködése nincs a dologban az az, ha egy vagy több férfi megtámadja és úgy történik a dolog. De te is fogd már fel azt, hogy mindenki csak önmaga felelős a saját testi épségért.

2014. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
77%

Tehát... Lassan ott tartunk, hogy nem öltözhetek úgy ahogy akarok, mert megerőszakolnak és ÉN leszek a hibás.

-Nem mehetek oda kíséret nélkül ahova akarok, mert ha megerőszakolnak akkor is én leszek a hibás.

-Nem flörtölhetek azzal akivel akarok, mert ha nem akarok vele mégse lefeküdni és erre ő bedühödik és megerőszakol , akkor is én leszek a hibás

-Nem ihatok, mert ha ezt valaki kihasználja és megerőszakol akkor is én vagyok a hibás.

-Ha nem figyelek egy pillanatra oda a piámra, és beledobnak valamit és megerőszakolnak akkor is én vagyok a hibás.


Hű....Jó tudni ;) Tehát nem a férfiak felé van az elvárás, hanem a nők igazodjanak ahhoz, hogy romlott a társadalom. Rendezkedjen be az összes nemzet társadalma úgy mint Saúd-Arábia. Ne is legyen a nőnek joga még csak kimenni se az utcára, mert ha kimegy és megerőszakolják akkor az az Ő hibája, mert "a férfiak ilyenek, elkell fogadni"


Nem látjátok, mennyire undorító ez ??? Én azt megértem, ha azt mondjátok, hogy nagyon oda kell figyelni és lehetőleg éjszaka ne járkáljunk pitsarészegen haza sötét sikátorokon keresztül , na de NE én legyek már a hibás, ha megerőszakolnak a rohadt életbe is!

2014. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
92%

NEm, te vagy idióta, mert nem érted meg hogy nem ugyanaz. Ha felveszek egy szexi ruhát az NEM a férfiaknak szól, az NEM egyenlő egy ha táblával a nyakamban mászkálnék meztelenül, hoyg DUGJANAK MEG!


úgyhogy legyél szives és ne hozz ilyen ferde hasonlatokat, mert rohadtul sántit.

2014. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!