Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Együtt maradnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Együtt maradnátok a barátnőtökkel, ha kiderülne róla, hogy megerőszakolták őt, mialatt veletek volt kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy ez nektek egyenlő azzal, hogy meg lettetek csalva?

2014. ápr. 1. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
100%

A Bűntető Törvénykönyv és az ÉLET köszönőviszonyban sincsenek. Ha arra alapoznánk, mindenki tárva nyitva hagyná az ajtaját, riasztó-, és biztonsági berendezések sem kellenének, nem kéne tartnai színesfémtolvajoktól, gyilkosoktól, erőszaktevőktől sem. A bankokat nem kéne bekamerázni és rendőrökkel védeni, minden bolt becsületkasszaként működne.


De a világ sajnos nem egy tündérmese.


Hiába könnyelmű valaki, mondván törvény van rá, és ő lesz úgyis az ártatlan, attól még a károsult és a vesztes ő lesz. Ha fizikailag, anyagilag károsul az még csak hagyján, de a lelki károk sokszor helyrehozhatatlanok.

Akkor meg mit ér vele, hogy ő lesz ártatlanak titulálva törnyény szerint? Semmit. Az csak törvény. De megelőzhette volna a károkat, ha van egy kis esze.

2014. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
94%
73%, ne várj sokat ezektől, ebben az országban képtelenek elvi szinten gondolkodni emberek, de amúgy igazad van
2014. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
91%

# 49


Köszi, teljesen jól kifejtetted, szerintem ezt még egy értelmesebb 5 éves is megértené, de látod, hogy még ezek után is ugyanúgy fújják a maguk hülyeségét. Már lenyugodtam, úgyhogy nem foglalkozok velük.

2014. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
96%

Még mindig nem értik, hogy nem azzal van a bajom, hogy ők azt mondják, hogy védekezzünk előre, próbáljuk meg elkerülni a rossz dolgokat, nem.

Nekem VELETEK van bajom, azzal van a bajom,hogy azt mondjátok, hogy a nő a hibás. NEM! A nő nem hibás, csak és kizárólag az elkövető! Vágod? Gondolom nem. De ennél jobban mint ahogy a # 49-es magyarázta el, már tényleg nem lehet szájba rágni,sajnálom, hogy nem ér fel idáig az értelmi szinted.

2014. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:

" 73% a lakásodat sem zárod kulcsra? Mert belépni sincs joga senkinek :D"

Pontosan! Persze az embernek okosabb, ha bezárja az ajtót, de szíve joga bezáratlanul hagyni, ha akarja. Hiába növeli a bűntény esélyét, ha nem zárja be az ajtót, de ettől függetlenül ugyanúgy áldozat lesz, ha betörnek.



= az áldozat lehet HIBÁS. nem elkövető, hanem hibás. tehet róla.


ettől még áldozat, csak hibás. köszönöm, hogy alátámasztottad!

2014. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
0%
az elvi szint senkit nem érdekel. engem sem érdekel, ha a nőm a hibás. nem állok mellé, ha előtte szóltam mire vigyázzon.
2014. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
16%
Én is erről papolok, hogy persze áldozat. De attól még hibás és idióta. Ő idézte elő.
2014. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
96%
nem állsz mellé, ha megerőszakolják. Egy ekkora testi és lelki megrázkódtatásban...milyen ember vagy te?
2014. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
97%

Ok. Tényleg nem értelek titeket. Ő idézte elő. Mivel? Hogy jól néz ki?

Egy nőt halálra erőszakoltak az 2 hónapja...annyi volt a bűne, hgy elment futni. Biztos baromi jól nézhetett ki 10km futás után. Aki őrült és ennyire beteg az nem a csinibabákra megy, hanem bárkire.

2014. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
14%

A saját példáimról beszélek még mindig.

Egy kislány kihívó öltözetben, részegen tántorog haza kihalt területeken, miközben tudja (!!), hogy mostanság sok ilyen eset volt, és veszélyes a környék. Ki idézte elő? A szomszéd?

2014. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!