Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Együtt maradnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Együtt maradnátok a barátnőtökkel, ha kiderülne róla, hogy megerőszakolták őt, mialatt veletek volt kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy ez nektek egyenlő azzal, hogy meg lettetek csalva?

2014. ápr. 1. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
95%
Menthetetlen vagy.
2014. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
97%

A bűnözők idézték elő. Nem a kislány.

Vagy gondolom te is ilyen erőszakoskodós vagy és ezzel akarod menteni magad, hogy ő hibájuk.

2014. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
3%

:DDD Nő vagyok és nem erőszakoltam még meg senkit.


Nem. A bűnöző az elkövető. De attól még a kislány idézte elő. Ódákat lehetne zegnetni, hogy mekkora mocskos állat az ilyen férfi, de most arról van szó, hogyan lehetne megelőzni az ilyesmit. Hát úgy ahogy már korábban leírtam, és ahogyan én is teszek minden buli alkalmával.

Ezek 16-18 éves lányok.

Ennyire ostobának nézed ezt a korosztályt? Nem fogyatékosok ők, fel kell hogy fogják a dolgokat, ne degradáld le őket.


Igenis, tehetnek róla, hogy áldozatul esnek. Ha te tudsz egy veszélyes környékről, akkor odamész egyedül?

Szerintem nem.

Ez is ilyen. Tehetnek róla, kiszolgáltatják magukat gyakorlatilag az erőszaktevőknek.

Őket nem sajnálom.

Azokat igen, akik valóban áldozatok. De ők nem is úgy estek áldozatul, hogy éjjel sétálgattak kihalt környéken egyedül csak úgy poénból....

2014. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
0%

volt már részeges nőm, és se taxiba nem ült, se elé ne menjek hajnalban.


ostoba. sajnáltam volna, de az ő hibája lett volna

2014. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
97%

na én ezt nem olvasom tovább... Nem tudom ti milyen emberek vagytok, milyen neveltetést kaptatok...

De én sajnálom azt is aki nem vesz fel bukósisakot és ezért hal meg motorbalesetben. szóval ennyi.

2014. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
48%
Szép az elméleted 73%-os. Tényleg, nagyon szép, egy tökéletes világban kivitelezni is lehetne, de így itt, nem. Ez van. A gyerekeket az életre kell nevelni, nem a törvényekee és az elméleti kérdésekre.
2014. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
97%

Remélem, ha ne adj isten a lányotokat erőszakolnák meg, őt is azzal vigasztalnátok, hogy "kicsikém, a te hibád volt, minek kellett rövidgatyában és ujjatlanban járnod nyáron a 40 fokban ?"

:)

2014. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 Girgoy ***** válasza:
100%

Őőőőőő.... Kérdező, egyébként a barátnőddel pontosan hogy történt az eset (hogy végetvessünk a találgatásnak)?


(Ha esetleg van kedved leírni, bár ezek után...)


De a lényeg szerintem, akármi is történt, szerintem nem helyes elhagyni egy megerőszakolt nőt, a férfinak ilyenkor nem magára, hanem a nőre kell koncentrálnia és elsősorban arra megoldást találni, hogy a jövőben ilyen ne fordulhasson elő.

2014. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
0%
67, az öltözkéket még mindig az általam felhozott kokrét esetben említettem meg, nem általánosságban. Azok a lányok igenis keresték a bajt.
2014. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
100%

" akkor az egy jó nagy idióta és ne vakargassa után a fejét vagy állítsa be magát áldozatnak."

Idiótának sem feltétlenül idióta. Egy tizenéves kislány hogy lenne az? A szülei az idióták. De mégha idióta is, áldozatnak mindenképp áldozat. Akarata ellenére létesítettek vele szexuális kapcsolatot, ergo áldozat. Ehhez nem fér kétség.

"A támadás sértettje de semmiképpen nem áldozat még, ha a törvény így is fogalmaz. "

Látom, hogy igen nagy fogalomzavarban vagy. A sértett egyenlő az áldozattal(kivéve persze mint vallási fogalom).

"Épp te írod, hogy vannak bűnözők, az emberek pedig tisztában vannak ezzel, ezért pont az a dolguk, hogy megpróbálják védeni magukat. Azaz taxival mennek haza és nem mászkálnak egyedül éjszaka veszélyes környéken vagy legalább visznek magukkal önvédelmi fegyvert. "

Igen, de ha mondjuk nincs fegyverük? Vagy pénzük taxira? Előfordul az ilyen eset is, te mégis általánosítasz. Abban igazad van, hogy az önvédelem fontos dolog. De ha valaki nem alkalmazza, attól még ugyanannyira áldozat lesz.

52-es, nem mondtam, hogy ne használjunk semmilyen védelmet a bűnözők ellen, csak annyit mondtam, hogy joga van egy felnőtt nőnek miniszoknyában mászkálni. Valószínű, hogy egy rosszabb környéken ilyen öltözetben megtámadják. Viszont ettől ugyanannyira áldozat lesz. Nem mondom, hogy okos dolog, de fix, hogy áldozat.

"Hiába könnyelmű valaki, mondván törvény van rá, és ő lesz úgyis az ártatlan, attól még a károsult és a vesztes ő lesz. Ha fizikailag, anyagilag károsul az még csak hagyján, de a lelki károk sokszor helyrehozhatatlanok.

Akkor meg mit ér vele, hogy ő lesz ártatlanak titulálva törnyény szerint? Semmit. Az csak törvény. De megelőzhette volna a károkat, ha van egy kis esze."

Pontosan! Én is ezt mondom! Ő lesz az áldozat ettől. És ugyanannyira ártatlan lesz, csupán nem védekezik. Ez nem befolyásolja azt, hogy áldozat.

"ettől még áldozat, csak hibás. köszönöm, hogy alátámasztottad!"

És szintén. Én ugyanezt mondtam. Két dologban nem értek veletek egyet:

- hogy a nő nem áldozat, és nem ártatlan(és hibásnak is csak úgy hibás, hogy nem volt esze... de az ostobaság is születéskor létrejött tulajdonság, és ezért nem lehet az áldozatot hibázatni),

- és hogy ezért nem bunkóság elhagyni a barátnőd.

Az előbbit már kifejtettem, utóbbival pedig az a bajom, hogy a nő -mint ezerszer írtam- áldozat, attól függetlenül, hogy volt esze pl. a nyóckerben egy kétcentis miniszoknyában mászkálni. Egy áldozatot pedig lelkileg támogatni kell. Ennyi tartás és emberiség szerintem alap dolog. Ahogy egy megkéselt vagy elütött embert is embertelenség kirúgni a munkahelyéről, azért, mert az eset miatt nem volt ott, hiszen nem ő volt az, aki megkéselte magát. Ahogy a kérdezőnél említett lány sem valószínű, hogy egy "szabadon megerőszakolható!" táblával a nyakában mászkált. Hogyha megtette volna, akkor nem lenne áldozat. Viszont nem tette ezt, így mindenképp áldozat, az ex-barátja pedig eléggé gerinctelen, hogy ezt tette. Szabad döntés, de akkor is undorító.

"Egy kislány kihívó öltözetben, részegen tántorog haza kihalt területeken, miközben tudja (!!), hogy mostanság sok ilyen eset volt, és veszélyes a környék. Ki idézte elő?"

A szülei, mert képesek voltak a kislányukat elengedni egy rossz környékre, kihívó öltözetben(de ez nem érv, mint írtam, a kihívó öltözködés szubjektív!), úgy, hogy a lány iszik. De még ha nem is szólt nekik, akkor is bennük van a hiba, hiszen ők nevelték ilyenre a lányukat, aki a törvény(és a nagybetűs élet) szerint még nem döntésképes.

De van egy másik, nem túl egyedi eset: A kislány sétál az utcán. Az öltözete, mint egy átlagos lányé. Egyszer csak egy idősebb(nem feltétlenül koros) férfi kezd el utána menni. A kislány észreveszi a férfit, és gyorsít a léptein. A férfi egyre közelebb ér. A környéken nincs senki, biztos sziesztáznak. A kislány már rohan, de a férfi gyorsabb, és ráugrik a lányra, majd befogja a száját. A kislány sikítani sem tud, és próbál menekülni a nála erősebb férfi szorításából, de nem tud. A férfi végül leszáll a kislányról, aki a rémülettől szólni sem tud. A férfi végül gyorsan elfut, és felszálll a legközelebbi buszra, hogy minnél messzebb jusson.

A fenti nem egy egyedi eset. A mai délután ment is az Investigation Discoveryn a Törvényszéki Nyomozók egyik része, amiben egy hasonló esetet beszéltek el. Egy tízéves kislány egyik nap átment(még nappal, nem este!) az egyik barátnőjéhez, de sohasem ért el oda. Valójában egy férfi meg akarta erőszakolni az utcán, de a kislány ellenkezett, ezért a férfi fejbecsapta egy bottal, amitől szegény gyermek meghalt. És mégegyszer elmondom: ez nem kivételes eset. Rengeteg gyerekeltűnés hátterében ez áll.

2014. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!