Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért almodom most 3 év utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért almodom most 3 év utan megint a volt baratomrol?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi tobb csak megkerdezte amikor 11 eves voltam, meg a suliban .hogy leszek-e a baratnoje..en igent mondtam neki, es nagyon orult latszot rajta mivel mindjart a tobieknek is szolt de en ugy gondoltam hogy csak barat es semmi mas ..de en tetszetem neki mert mindig a bartja mondta hogy amikor irtam , kerdezte hogy mitt irok a **** -nak!? amikor o is volt,az meg csak mosolygot.

De ugy hogy megfogtam a kezet vagy ijesmi nem volt csak mindig melletem volt!!


es Mar 1-2honapja hogy vegig csak rola almodok, nem tudom elfelejteni ..es olyanokrol almodtam hogy kezen fogva setaltunk megerintet, meg ilyesmi. es olyan életu volt mintha telleg megtortent volna es olyan boldog voltam (: :) es meg most is ugy erzem mintha itt van a kozelbe es erzem meg az erinteset!



2014. ápr. 1. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé, ilyen egyszerű a válasz.
2014. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De meg ugy nem volt egyeltalan komoly kaocsolatom 14\L
2014. ápr. 1. 16:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Attól még szerelmes vagy belé.
2014. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Dehat hogy lehetek bele szerlemes pedig nekem nem is tetszet akkor se..es most hirtelen 3 ev utan szerelmes vagyok bele?
2014. ápr. 1. 16:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, azok alapján ahogy leírtad én ezt a következtetést vontam le... "Mar 1-2honapja hogy vegig csak rola almodok, nem tudom elfelejteni .." " es olyan boldog voltam" ezek egyértelműen a szerelem jelei.
2014. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
igazad van! :D de meg en se tudom elhini..mintha hianyozna valami az eletembol..:\
2014. ápr. 1. 16:30
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélsz vele?
2014. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni sehogy! :\
2014. ápr. 1. 16:33
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Facebook... Vagy olyan embertől elkéred a telószámát akiről tudod, hogy ismeri stb. Legyél kreatív:D
2014. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
haha jólvan kreativ leszek :D a legjobb ha haza tudnek repulni!
2014. ápr. 1. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!